  • List testere za RAGE2-355 Multi Evolution
Unesite Vaš E-mail:
cena: 14.491,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Evolution
Proizvođač: Evolution
Šifra proizvoda: EVO-MULTI355
Opis i namena proizvoda
  • List testere za RAGE2-355 Multi Evolution je univerzalni list prečnika 355 mm, namenjen za sečenje različitih materijala poput čeličnog lima, aluminijuma, drveta sa ekserima i plastike.
  • Unutrašnji prečnik prihvata iznosi 25,4 mm, što ga čini kompatibilnim sa Evolution univerzalnim testerama.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Pogodan za: Čelični lim, Aluminijum, Drvo sa ekserima, Plastiku
  • List testere univerzalni: 355 mm
  • Unutrašnji promer: 25.4 mm
  • Debljina: 2.2 mm
  • Max. broj obrtaja: 1450 o/min
  • Broj zuba: 36
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nagibna tračna testera za metal MBS1200 Scheppach
Scheppach metalna tračna testera MBS1200 je izvanredan alat namenjen za precizno i efikasno sečenje metala.Sa motorom od 1200 W, maksimalnom visinom ...
cena: 24.490,00 din
 detaljnije
Villager silk za trimer 3.0mm X 1108m (20LB) - Duo core - Okrugla nit - proizvod na akciji
Villager silk za trimer 3.0mm X 1108m (20LB) - Duo core - Okrugla nit
11.990,00 din
 detaljnije
Set PLUS klešta za seger prstenove u torbici - 539PLUS/1DPCT Unior
akcija
Proxxon Profesionalni set za završno brušenje i poliranje
Proxxon Profesionalni set za završno brušenje i poliranje - proizvod na akciji cena: 4.308,00 din
3.999,00 din
akcija
Poluga za ratkapne L360 KS TOOLS
Poluga za ratkapne L360 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.520,00 din
Električni alat za sečenje cevi i obaranje ivica DuoCento Rems + 3 rezna diska Cu-Inox
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo
Bosch GBH 18V-36 C Akumulatorski elektro-pneumatski čekić, Solo - proizvod na akciji cena: 97.029,00 din
Nasadni zglobni ključ 17mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 17mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 3.072,00 din