  • List testere za tračnu testeru 1425X8X0,65X10TPI Womax
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   WOMAX
Proizvođač: WOMAX
Šifra proizvoda: 73600004
Opis i namena proizvoda
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija za drvo - burgija za klap šarke, prihvat Ø8 mm, Ø 26x90  WOLFCRAFT
Burgija za drvo - burgija za klap šarke, prihvat Ø8 mm, Ø 26x90 WOLFCRAFT. Nova Wolfcraftova Forstner burgija poseduje paten ...
cena: 1.975,00 din
 detaljnije
Dijamantska segmentna ploča beton, mermer 115mm Makita
Dijamantska segmentna ploča beton, mermer 115mm MakitaPgodna za suvo sečenje betona i mermera ...
cena: 840,00 din
 detaljnije
Klešta za vodovod sa oprugom, 300 mm HT1P376 Hogert
akcija
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH - proizvod na akciji cena: 91.157,00 din
70.660,00 din
akcija
Račna 3/8" L200 KS TOOLS
Račna 3/8" L200 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
2.690,00 din
Potapajuća pumpa Gardena za čistu vodu BASIC 8600L/H
Potapajuća pumpa Gardena za čistu vodu BASIC 8600L/H - proizvod na akciji cena: 9.451,00 din
Akumulatorska univerzalna testera GSA 12V-14 Professional Solo Bosch
Akumulatorska univerzalna testera GSA 12V-14 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 18.359,00 din
DeWalt DCMPS520N Akumulatorska testera za grane Solo
DeWalt DCMPS520N Akumulatorska testera za grane Solo - proizvod na akciji cena: 25.852,00 din
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.582,00 din
Black&Decker električka teleskopska testera 2.7m PS7525
Black&Decker električka teleskopska testera 2.7m PS7525 - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
Bosch Lančana testera GKE 18V-15, 06008D7000
Bosch Lančana testera GKE 18V-15, 06008D7000 - proizvod na akciji cena: 29.722,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKFORCE 355x60zx30 B-08595 MAKITA
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601742, 132 mm, 450 mm, 11, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601742, 132 mm, 450 mm, 11, 10 mm - proizvod na akciji cena: 26.089,00 din
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 35-15 Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 23.622,00 din
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX
Pinceta prava 145 mm 92 72 45 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.024,00 din
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS
Viljuškasto-okasti ključ sa čegrtaljkom 15mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.244,00 din
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250
Knipex francuski ključ izolovan 1000V 260mm 98 07 250 - proizvod na akciji cena: 8.545,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP63 550W Raider
Potapajuća pumpa RD-WP63 550W Raider - proizvod na akciji cena: 8.442,00 din
Hogert HT7G048 kolica za alat, 7 fioka
Hogert HT7G048 kolica za alat, 7 fioka - proizvod na akciji cena: 90.683,00 din
Makita akumulatorski sekač za navojne šipke DSC121ZK
Makita  akumulatorski sekač za navojne šipke DSC121ZK - proizvod na akciji cena: 276.990,00 din
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX
Klešta seger prava unutrašnja 144 mm 44 11 J1 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power
Fieldmann akumulatorska kosilica za travu 2x20V FZR 70335-A Fast Power - proizvod na akciji cena: 28.263,00 din