  • Magnetna akumulatorska bušilica 18V 5Ah sa permanentnim magnetom M18FMDP-502C Milwaukee
Unesite Vaš E-mail:
cena: 299.700,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 14,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 3 Godine uz registraciju
   Milwaukee
Proizvođač: Milwaukee
Šifra proizvoda: 4933451012
Opis i namena proizvoda
  • Magnetna skumulatorska bušilica 18V 5Ah sa permanentnim magnetom M18FMDP-502C Milwaukee
  • Milwaukee POWERSTATE motor bez četkica pruža performanse bušenja kao bušilica sa kablom, na 6 mm čeličnoj ploči može izbušiti 40x 18 mm rupa sa jednom 5Ah baterijom
  • 2 brzinski prenos za optimizovanu brzinu bušenja od 400 i 690 o/min prilikom bušenja bilo sa
  • frezerima ili sa burgijama
  • Maksimalan kapacitet bušenja od 38 mm sa frezerima i 13 mm sa burgijama
  • Samostežući 19 mm Weldon prihvat za brzu zamenu alata bez ključa
  • Hod od 146 mm za korišćenje različitih dodataka • izmenljive ručice za rad levom ili desnom rukom
  • Integrisana LED lampa za osvetljavanje radne površine
spacer Karakteristike proizvoda
  • Baterije. 18V 2x 5.0Ah Li-ion
  • Prihvat alata: Weldon 19mm
  • Brzine: 400 / 690 o/min
  • Bušenje frezerom max.: 38 mm
  • Max. dubina bušenja: 50 mm
  • Bušenje burgijom do: 13 mm
  • Sila magneta: 8890 N
  • Hod: 146 mm
  • Težina sa baterijom: 13.0 kg
spacer Obim isporuke
  • Kofer
  • Punjač
  • Baterije  2x 18V, 5.0Ah Li-ion
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO punjač starter 12 / 24 V 20 - 800 Ah 8YT83064EC
cena: 26.924,00 din
 detaljnije
Inbus ključ 4.5mm Beta
Inbus ključ 4.5mm Beta
Inbus ključ 4.5mm Beta ...
 detaljnije
Glava za motorni trimer BC 152 Villager
akcija
REMS 845057 Rezni disk P
REMS 845057 Rezni disk P - proizvod na akciji cena: 23.014,00 din
21.550,00 din
akcija
Bosch dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 300 x 30/25,40 x 2,8 x 10 mm
Bosch dijamantska rezna ploča Best for Ceramic 300 x 30/25,40 x 2,8 x 10 mm - proizvod na akciji cena: 25.150,00 din
19.490,00 din
Stanley STHT77640-1 laser linijski 360° sa stativom crveni
Stanley STHT77640-1 laser linijski 360° sa stativom crveni - proizvod na akciji cena: 26.904,00 din
Hikoki DH18DPC SDS-Plus Akumulatorski kombi čekić 18 V Hitachi
Hikoki DH18DPC SDS-Plus Akumulatorski kombi čekić 18 V Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.988,00 din
GARDENmaster S460 MultiCut motorna samohodna kosačica 5,5 KS 46 cm
Menjačka dizalica 3026-0.5 0.5T Beta
Menjačka dizalica 3026-0.5 0.5T Beta - proizvod na akciji cena: 101.087,00 din
Hogert HT1R432 set ručnih alata 1/4" i 1/2" 112 kom
Hogert HT1R432 set ručnih alata 1/4" i 1/2" 112 kom - proizvod na akciji cena: 20.385,00 din
FIELDMANN FZN 70205-0 Akumulatorski trimer za ogradu Fast Power
Bosch GST 12V-70 Akumulatorska ubodna testera 12V 1x2,0 Ah, 0615990M40
Bosch GST 12V-70 Akumulatorska ubodna testera 12V 1x2,0 Ah, 0615990M40 - proizvod na akciji cena: 26.027,00 din
Digitalna laserska libela GIM 60L Bosch
Digitalna laserska libela GIM 60L Bosch - proizvod na akciji cena: 33.623,00 din
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW
Senco AC4504 bezuljni, bešumni kompresor za vazduh 4l, 8 bar 0.24kW - proizvod na akciji cena: 41.001,00 din
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601411, 132 mm, 400 mm, 6 segmenata, 11,5 mm
Dijamantska kruna za suvo bušenje 1 1/4" UNC Best for Universal Bosch 2608601411, 132 mm, 400 mm, 6 segmenata, 11,5 mm - proizvod na akciji cena: 46.946,00 din
Black&Decker BEH200K Udarna bušilica 500W
Black&Decker BEH200K Udarna bušilica 500W - proizvod na akciji cena: 10.516,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.420,00 din
Black&Decker BEG010 Ugaona brusilica 115mm 710W
Black&Decker BEG010 Ugaona brusilica 115mm 710W - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX
Zeger klešta kriva unutrašnja 44 21 J21 170mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.621,00 din
Radni sto za obradu cevi Aquila 3B REMS
Radni sto za obradu cevi Aquila 3B REMS - proizvod na akciji cena: 85.924,00 din
Hogert HT1R440 set alata u koferu 144 kom
Hogert HT1R440 set alata u koferu 144 kom - proizvod na akciji cena: 21.272,00 din
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din