  • Makita 195114-9 servisni komplet za HM1214C/HM1203C
Unesite Vaš E-mail:
cena: 6.797,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: 195114-9
Opis i namena proizvoda
  • Povećana dugotrajnost: Redovno održavanje pomoću ovog kompleta produžava radni vek alata.
  • Optimalne performanse: Zamena ključnih komponenti osigurava efikasan rad.
  • Smanjeni troškovi popravke: Preventivno održavanje smanjuje potrebu za skupim popravkama.
  • Kompatibilnost:
spacer Karakteristike proizvoda
  • Set ugljenih četkica (195844-2 CB-175): Osigurava optimalan kontakt i efikasnost motora.
  • O-prstenovi različitih dimenzija: Sprečavaju curenje i održavaju pritisak unutar alata.
  • Poklopac držača alata (424165-8): Štiti unutrašnje mehanizme od prašine i nečistoća.
  • za modele HM1214C, HM1203C
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Motorno ulje za kosačice FENIX GRASS SAE 30 1/1
Količina: 1l ...
cena: 794,00 din
 detaljnije
KWB 49921600 mini drveno rende 40 mm
KWB 49921600 mini drveno rende 40 mm40mm, of bukovog drveta, za male površine, za drvo i laminat ...
 detaljnije
Krunasta testera Bi-metalna 35mm WOLFCRAFT
Krunasta testera Bi-metalna 35mm WOLFCRAFTspecijalno legirano telo alata sa HSS- zubimadugotrajna krunanesmetani radčisti rezza bušenje čelik ...
akcija
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS - proizvod na akciji cena: 134.738,00 din
100.660,00 din
akcija
DeWalt DCF900P2T Akumulatorski udarni odvrtač, 2x5,0 Ah + Kofer
59.040,00 din
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S
Makaze za sečenje plastičnih cevi REMS ROS P 63 S - proizvod na akciji cena: 29.402,00 din
DeWalt DCF801N Akumulatorski udarni odvrtač Solo
DeWalt DCF801N Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 24.727,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 320mm 44 11 J4
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 320mm 44 11 J4 - proizvod na akciji cena: 4.778,00 din
Wiha 44685 set gedora i bitova, 1/4" i 1/2", 60 delova, u L-Boxxu
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.420,00 din
DeWalt DCK685P3T Aku set 6 alata, 18V
DeWalt DCK685P3T Aku set 6 alata, 18V - proizvod na akciji cena: 220.259,00 din
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač bez četkica 18V Li-Ion 2,0 Ah DCD796D2 DeWalt
Akumulatorska udarna bušilica - odvijač bez četkica 18V Li-Ion 2,0 Ah DCD796D2 DeWalt - proizvod na akciji cena: 43.314,00 din
Probojna burgija SDS-max 45/850/1000mm BOSCH
Probojna burgija SDS-max 45/850/1000mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 36.636,00 din
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS
Pneumatska čeona brusilica pod 90 stepeni KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.280,00 din
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager
Silk za trimer 3.0mm X 277m (5LB) - Duo core - okrugla nit Villager - proizvod na akciji cena: 4.467,00 din
Cepač za drva traktorski pogon LS10000/1300-PTO (10 Tona) GARDENmaster
Akumulatorska bušilica-čekić HR010GZ Makita
Akumulatorska bušilica-čekić HR010GZ Makita - proizvod na akciji cena: 42.290,00 din
Knipex klešta za krimpovanje bez čeljusti, u koferu 97 43 200
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 40.949,00 din
Akumulatorska univerzalna testera GSA 12V-14 Professional Solo Bosch
Akumulatorska univerzalna testera GSA 12V-14 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 18.359,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 9558HNRG MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 9558HNRG MAKITA - proizvod na akciji cena: 12.790,00 din
Hikoki ručni cirkular C6SS 165mm Hitachi
Hikoki ručni cirkular C6SS 165mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.720,00 din
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX
Kombinovana klešta hromirana 140mm 03 05 140 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.705,00 din