Šifra proizvoda: RT001GZ18
Opis i namena proizvoda
  • Makita Akumulatorska glodalica RT001GZ18 40V
  • Različite kombinacije sa 4 različite osnove
  • Moguće korišćenje uređaja za odvođenje prašine
  • Dvojno LED radno svetlo osvetljava glodalo i površinu obrade
  • Bestepeno podesiva brzina
  • Mehanizam za kontrolu brzine za različite brzine
  • Moguća upotreba AWS sistema
  • Motor bez četkica
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon akumulatora 40 V max - XGT
  • Kapacitet akumulatora 2,0 / 2,5 / 4,0 Ah
  • Tip akumulatora Li-ion
  • Broj obrtaja 10.000 - 31.000 min-1
  • Prihvat alata 6 / 6,35 / 8 mm
  • Buka: zvučni pritisak 81,0 dB(A)
  • Buka: odstupanje (K)3,0 dB(A)
  • Vibracije: bez opterećenja 2,5 m/s²
  • Vibracije: odstupanje (K) 1,5 m/s²
  • Dimenzije (D x Š x V)141 x 89 x 251 mm
  • Težina EPTA (sa BL4040) 2,5 kg
spacer Obim isporuke
  • bez baterija i punjača
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Inverter INV1000N 12V 1000W kvazisin Pro-User
Inverter INV1000N 12V 1000W kvazisin Pro-UserTehnički podaciProizvođač: Pro-User GmbH, NemačkaNeto masa: 2,8 kgIzuzetno kompaktnih dimenzijaTehnol ...
cena: 19.375,00 din
 detaljnije
Burgija za drvo sa tri vrha D-07113 14mm/170mm Makita
Burgija za drvo sa tri vrha D-07113 14mm/170mm MakitaOva vrsta Makita burgije za drvo je odlična za bušenje u tvrdom ili mekanom drvetu.  ...
cena: 404,00 din
 detaljnije
Kofer aluminijumski za alat sa pregradama 460x330x150 mm
akcija
Alat za žabice BETA
Alat za žabice BETA - proizvod na akciji cena: 4.050,00 din
3.036,00 din
akcija
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000
Bosch Power radio kutija GPB 18V-5 C, 06014A4000 - proizvod na akciji cena: 43.406,00 din
33.650,00 din
Postolje za ger CHOPSAWSTAND Evolution
Postolje za ger CHOPSAWSTAND Evolution - proizvod na akciji cena: 36.806,00 din
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 100 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 4.992,00 din
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601 - proizvod na akciji cena: 11.538,00 din
Klešta sečice kose 1000V 74 06 200mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 74 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.327,00 din
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX
Makaze za armaturu 460 mm 71 72 460 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Hogert HT7G080 kolica za alat, sa 3 segmenta
Hogert HT7G080 kolica za alat, sa 3 segmenta - proizvod na akciji cena: 32.392,00 din
Klešta za izolovane i neizolovane konektore 97 22 240 Knipex
Klešta za izolovane i neizolovane konektore 97 22 240 Knipex - proizvod na akciji cena: 4.190,00 din
Garnitura viljuškasto-okastih ključeva 6-19 mm (14) KS TOOLS
DeWalt DWHT1-10354 multifunkcionalni nož, 90 mm
DeWalt DWHT1-10354 multifunkcionalni nož, 90 mm - proizvod na akciji cena: 2.900,00 din
Proxxon Li/A2 litijum-jonska baterija 10.8V – 2.5Ah za MICROMOT alate
Proxxon Li/A2 litijum-jonska baterija 10.8V – 2.5Ah za MICROMOT alate - proizvod na akciji cena: 7.548,00 din
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH - proizvod na akciji cena: 91.157,00 din
Bosch akumulatorske makaze za živu ogradu UniversalHedgecut 18V-50 Solo
Bosch akumulatorske makaze za živu ogradu UniversalHedgecut 18V-50 Solo - proizvod na akciji cena: 20.279,00 din
DeWalt DXPW001ME perač pod pritiskom, 130 bar
DeWalt DXPW001ME perač pod pritiskom, 130 bar - proizvod na akciji cena: 53.974,00 din
Senco DURASPIN DS5550-AC električni šauber, 25-55mm
Senco DURASPIN DS5550-AC električni šauber, 25-55mm - proizvod na akciji cena: 30.537,00 din
Akumulatorska brusilica ugaona VLN 4320 (1BSC) Fuse Villager
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.232,00 din
Klešta papagaj 87 01 180 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 180 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.572,00 din