  • Mašina za pranje podova SMB 1350/450 Elektro Maschinen
Unesite Vaš E-mail:
cena: 408.240,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: po upitu
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 52,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Saobraznost: 2 Godine Servis
   Rem Power Elektro maschinen
Proizvođač: Rem Power Elektro maschinen
Šifra proizvoda: 608240EC
Opis i namena proizvoda
  • REM POWER Mašina za čišćenje podova SMB1350/450
  • Veliki kapacitet rezervoara u kompaktnim dimenzijama omogućava dugotrajan rad bez čestih prekida
  • Odlično manevrisanje zahvaljujući optimalnoj raspodeli težine
  • Dizajnirana za teško dostupna mesta, pružajući temeljno čišćenje svih površina
  • Snažan vakum motor visokog kvaliteta za efikasno usisavanje nečistoća
  • Podesiva ručka za maksimalnu udobnost i prilagodljivost korisniku
  • Izvlačivi rezervoar za prljavu vodu, olakšava pražnjenje i čišćenje
  • Kontrolna tabla zaštićena od vode i vlage produžava vek trajanja komandi
  • Indikator nivoa baterije omogućava pravovremenu kontrolu napajanja
  • Brza zamena guma za brisanje i četke bez upotrebe alata olakšava održavanje
  • U kompletu sa baterijama i punjačem, spremna za upotrebu odmah nakon kupovine
spacer Karakteristike proizvoda
  • Produktivnost: 1350 m²/h
  • Širina čišćenja: 355 mm
  • Širina usisavanja: 450 mm
  • Kapacitet rezervoara za čistu vodu: 16 L
  • Kapacitet rezervoara za prljavu vodu: 19 L
  • Težina: 52 kg
  • Dimenzije (D x Š x V): 115 x 49 x 120 cm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
PVC spojnica za creva 2"
PVC spojnica za creva 2"
PVC spojnica za creva 2"Pouzdana veza za sistem navodnjavanja!PVC spojnica za creva 2" je visokokvalitetna plastična spojka namenjena povez ...
cena: 276,00 din
 detaljnije
Umetak za reparaciju navoja M 16x1.50 1d GSR
Umetak za reparaciju navoja M 16x1.50 1d GSRUmetak za reparaciju navoja M16x1.50 1d GSR koristi se za preciznu popravku navoja prečnika 16 mm sa kora ...
 detaljnije
Pop nitne aluminijumske 4.8x8mm 50kom Topex
akcija
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964
DeWalt noževi za aligator KL12 DT2964 - proizvod na akciji cena: 17.668,00 din
14.550,00 din
akcija
Akumulatorske duvaljka za prašinu AS001GZ Makita
Akumulatorske duvaljka za prašinu AS001GZ Makita - proizvod na akciji cena: 24.990,00 din
19.990,00 din
Set ključeva za startere 10 x 12 - 19 x 22 mm 5 kom. KS TOOLS
Set ključeva za startere 10 x 12 - 19 x 22 mm 5 kom. KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 12.120,00 din
Špic L250mm KS TOOLS
Špic L250mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 768,00 din
Aku bušilica odvijač IXES C-DD45-X Scheppach
Aku bušilica odvijač IXES C-DD45-X Scheppach - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Presa za grožđe 35L Enoitalia
Presa za grožđe 35L Enoitalia - proizvod na akciji cena: 60.858,00 din
Hikoki G3615DVE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 150 mm Hitachi
Hikoki G3615DVE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 150 mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 41.196,00 din
Stanley STA10410 FATMAX list testere za drvo
Stanley STA10410 FATMAX list testere za drvo - proizvod na akciji cena: 1.744,00 din
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400 - proizvod na akciji cena: 43.055,00 din
Bonsek ram 300mm 1725 BETA
Bonsek ram 300mm 1725 BETA - proizvod na akciji cena: 3.434,00 din
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol spray 600 ml
Emulzija za narezivanje navoja REMS Sanitol spray 600 ml - proizvod na akciji cena: 5.490,00 din
Makaze za lozu kovane 210mm LEVIOR
Makaze za lozu kovane 210mm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 912,00 din
FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V Fast Power
FIELDMANN FZP 70505-0 teleskopska lančana testera 20V  Fast Power - proizvod na akciji cena: 9.746,00 din