  • Matrica za JN1601/DJN161 Makita
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.742,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 10 - 15 dana po uplati ili potvrdi narudžbine
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: A-15051
Opis i namena proizvoda
  • Probijač za JN1601/DJN161 Makita
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusni papir Ø115 P40 ČIČAK METABO
cena: 1.470,00 din
 detaljnije
Skalpel model L7-AL Olfa
Skalpel model L7-AL Olfa
Skalpel model L7-AL OlfaEkonomični OLFA skalpel iz serije L koji koristi nožiće od 18 mm širine.X-DESIGN serijaRukohvat izradjen od najkvalitetnij ...
 detaljnije
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V - proizvod na akciji
DeWalt DCE590N GRABO akumulatorska vakum hvataljka 18V
DEWALT 18V XR GRABO Vakumski PodizačPodignite, nosite i instalirajte građevinske materijale sa DEWALT 18V XR GRABO vakumskim podizačem. Sa kapacite ...
akcija
Stega Spring 0-75mm IRWIN
Stega Spring 0-75mm IRWIN - proizvod na akciji cena: 960,00 din
488,00 din
akcija
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE Villager
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 5.700,00 din
FIELDMANN FDUO 70505-0 Akumulatorska univerzalna testera Fast Power
Knipex TwinGrip klešta 200mm 82 02 200
Knipex TwinGrip klešta 200mm 82 02 200 - proizvod na akciji cena: 4.603,00 din
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320
Bosch GWS 27-230 JR Ugaona brusilica sa rotirajućom drškom 230mm 2700W 06018C7320 - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA
Ekscentrična brusilica BO5041 300W MAKITA - proizvod na akciji cena: 21.290,00 din
Grebač 15 11 120 KNIPEX
Grebač 15 11 120 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.992,00 din
Knipex 70 05 160 Bočne sečice hromirane 160 mm
Knipex 70 05 160 Bočne sečice hromirane 160 mm - proizvod na akciji cena: 4.479,00 din