  • Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1370T-1000 1000gr Beta
stara cena: 4.795
cena: 3.996,00 din
(PDV uključen)
  popust: 17%
  ušteda: 799 din
  Akcija traje od: 13.05.2026. do: 11.06.2026.
gray
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,400 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Beta tools
Proizvođač: Beta tools
Šifra proizvoda: 1370T-1000
Opis i namena proizvoda
  • Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1000gr Beta
  • Čekić sa izuzetno izdržljivom drškom od fiberglasa i gumiranim rukohvatom za komforniji rad
  • 1370T-1000
spacer Karakteristike proizvoda
  • Težina glave: 1000 gr
  • total težina 1279 gr
  • Dužina 360 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Proxxon aku ugaona brusilica LHW/A - proizvod na akciji
Proxxon aku ugaona brusilica LHW/A
cena: 26.988,00 din
25.099,00 din
 detaljnije
Automatska motalica za crevo za vazduh ili vodu sa crevom 15m 1901T/10 Beta
 detaljnije
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEXPogodne za finije rukovanje i sečenje Polu- okrugle čeljusti Veoma stabilna po ...
akcija
Polir sunđer narandžast 150 mm Makita
Polir sunđer narandžast 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.146,00 din
akcija
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX
Klešta kombinovana 225 mm 1000V 02 06 225 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.584,00 din
Produžetak 1/2"-127mm YATO
Produžetak 1/2"-127mm YATO - proizvod na akciji cena: 333,00 din
Proxxon stezna glava sa 3 zuba za DB 250 – M16×1 navoj, raspon 1,5–50 mm
Proxxon stezna glava sa 3 zuba za DB 250 – M16×1 navoj, raspon 1,5–50 mm - proizvod na akciji cena: 7.188,00 din
FIELDMANN FZR 5130-170B benzinska samohodna kosačica za travu 170 cm³, 51 cm, 60 l
Burgija za beton SDS-plus 8/150/210 IRWIN
Burgija za beton SDS-plus 8/150/210 IRWIN      - proizvod na akciji cena: 528,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 18,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.420,00 din
FIELDMANN FZN 70205-0 Akumulatorski trimer za ogradu Fast Power
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba - proizvod na akciji cena: 2.332,00 din
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita - proizvod na akciji cena: 89.990,00 din
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550
Proxxon MICRO pištolj za topao vazduh MH 550 - proizvod na akciji cena: 6.048,00 din
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H, 18V, 2 x 8,0 Ah ProCORE + L-BOXX
Bosch Akumulatorski udarni odvrtač GDS 18V-1050 H, 18V, 2 x 8,0 Ah ProCORE + L-BOXX - proizvod na akciji cena: 94.284,00 din
Libela 770 EXODUS 60 cm Kapro
Libela 770 EXODUS 60 cm Kapro - proizvod na akciji cena: 3.936,00 din
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA
Ugaona električna brusilica 125mm 1400W 9565CR MAKITA - proizvod na akciji cena: 20.790,00 din
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni
Kapro laserski nivelator sa stativom K873GS zeleni - proizvod na akciji cena: 30.996,00 din
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi
Hikoki DV18DD Akumulatorska vibraciona bušilica/zavrtač bez četkica 18V Hitachi - proizvod na akciji cena: 31.488,00 din