  • Metabo 5 brusnih traka 90 x 100 mm, P1200/A16
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.560,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   METABO
Proizvođač: METABO
Šifra proizvoda: 626409000
Opis i namena proizvoda
  • 5 brusnih traka 90 x 100 mm, P1200/A16 Metabo
  • Za sve upotrebe metala, posebno za obradu čelika bez rđe/nerđajućeg čelika
  • Maksimalna brzina: 6.400 /min; preporučena brzina: 4.200 /min
spacer Karakteristike proizvoda
  • Prečnik 90 mm
  • Širina 100 mm
  • Granulacija 1200 (A ​​16)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nož za abrihter 410x35x3mm HSS Pilana
Nož za abrihter 410x35x3mm HSS PilanaAbrihter nož 310mm od HSS industrijskog brzoreznog čelika PilanaKvalitetan industrijski nož za abrihterKorist ...
cena: 2.172,00 din
 detaljnije
Burgija za drvo leptir 6x150mm BBDL BLADE
 detaljnije
Makita list testere za drvo MForce, 230x30x24Z B-08084 - proizvod na akciji
Makita list testere za drvo MForce, 230x30x24Z B-08084
akcija
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W - proizvod na akciji cena: 15.655,00 din
12.130,00 din
akcija
Stanley rotacioni horizontalni laser za nivelisanje STHT77616-0
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager - proizvod na akciji cena: 9.449,00 din
Makaze voćarske kovane STREND PRO
Makaze voćarske kovane STREND PRO - proizvod na akciji cena: 988,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 01 160
Knipex klešta za skidanje izolacije 160mm 11 01 160 - proizvod na akciji cena: 3.344,00 din
Fieldmann akumulatorski pištolj za lepljenje FDTP 2204-A
Fieldmann akumulatorski pištolj za lepljenje FDTP 2204-A - proizvod na akciji cena: 3.574,00 din
Štemarica SDS-MAX 1100W HM0871C MAKITA
Štemarica SDS-MAX 1100W HM0871C MAKITA - proizvod na akciji cena: 58.790,00 din
Klešta papagaj 87 01 250 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 250 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.706,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,00mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 9,00mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 600,00 din
Klešta papagaj 87 01 560 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 560 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 19.071,00 din
Knipex precizna klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove sa graničnikom 180mm 48 31 J2
Knipex precizna klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove sa graničnikom 180mm 48 31 J2 - proizvod na akciji cena: 5.552,00 din
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama
Knipex 08 21 185 Kombinovana špic klešta 185mm, sa gumiranim ručkama - proizvod na akciji cena: 4.943,00 din
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.715,00 din
DeWalt DCF622NT Akumulatorski šauber za gips, bez baterije i punjača
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“ - proizvod na akciji cena: 11.112,00 din
DeWalt DCD708N Brushless Kompaktna Aku Bušilica Odvrtač, bez baterije i punjača
Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 92mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.935,00 din