  • Mikser za boju i lepkove MPS-140/600 mm M14 Villager
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   VILLAGER
Proizvođač: VILLAGER
Šifra proizvoda: 060343
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • dužina 600 mm
  • prečnik 140 mm
  • prihvat M14
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %