  • Motorna samohodna kosačica za travu HYM460SP Hyundai
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine
   Hyundai Power Products
Proizvođač: Hyundai Power Products
Šifra proizvoda: HYM460SP
Opis i namena proizvoda
  • Motorna samohodna kosačica za travu HYM460SP Hyndai
  • 4-taktni motor Hiundai OHV od 2,6 kW snage i 139 cm3, omogućava lako pokretanje uz malu potrošnju goriva.
  • Montaža bez alata.
  • Pogon na zadnje točkove, širina košenja 460 mm, idealna za male do srednje velike travnjake.
  • Jednoručni centralni podešivač visine - sedam visina sečenja 25 mm do 75 mm. Opcije zadnjeg pražnjenja, sakupljanja i malčiranja
  • Sklopive ručke za kompaktno skladištenje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Model HIM460SP
  • Model motora Hyundai IC140V
  • Tip motora OHV pojedinačni cilindar
  • Način napajanja Benzin
  • Veličina motora 139cc
  • Nazivna snaga (kV / kVA) 2.6 kW
  • CE usaglašenost Da
  • Pogon Samohodni
  • Prilagođavanje visine Centralno podešavanje - 6 položaja
  • Visina sečenja 25mm do 75mm
  • Širina sečenja 460 mm
  • Zapremina korpe (L) 70.00
  • Materijal kućišta Čelik
  • Potpuno sastavljene dimenzije V x Š x D 1050 x 530 x 1440
  • Pokretanje Sistem Recoil
  • Bezolovni benzin, gorivo
  • Samohodna kosačica
  • Veličina točka (prečnik) Prednji 180 mm, zadnji 250 mm
  • Sigurnosne karakteristike Kontrola prisutnosti operatera
  • Funkcije 4u1: Zadnje pražnjenje, bočno pražnjenje, malčiranje i sakupljanje
  • Neto težina 34 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
List univerzalne testere S 1210 VF Bosch 2608657612, Heavy za Drvo i Metal
cena: 6.760,00 din
 detaljnije
Gornja rezervna koža za ručnu bunarsku pumpu za vodu
cena: 369,00 din
 detaljnije
Nastavak savitljivi, prihvat 1/4" 188.4/2F UNIOR
akcija
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo - proizvod na akciji cena: 14.685,00 din
11.390,00 din
akcija
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS - proizvod na akciji cena: 9.028,00 din
6.990,00 din
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX
Zeger klešta PRAVA 46 11 A1 140mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije za industrijske i kablove za zgrade 16 90 130 SB
Hikoki Akumulatorski savijač/rezač armature 36V VB3616DA Hitachi
Hikoki Akumulatorski savijač/rezač armature 36V VB3616DA Hitachi - proizvod na akciji cena: 349.560,00 din
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm
Standard for Concrete dijamantska kruna za bušenje Bosch 2608601743, 152 mm, 450 mm, 12, 10 mm - proizvod na akciji cena: 30.619,00 din
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Knipex klešta za skidanje izolacije s profilnim noževima 0.5-6.0mm² 12 21 180
Elektro - pneumatski čekić za štemovanje sa SDS-max prihvatom GSH 5 CE Professional BOSCH
Makita duvalica akumulatorska 18V DAS180Z
Makita duvalica akumulatorska 18V DAS180Z - proizvod na akciji cena: 20.590,00 din
Crevo za vodu Classic 1/2" 20m Gardena
Crevo za vodu Classic 1/2" 20m Gardena - proizvod na akciji cena: 4.796,00 din
Hikoki G3613DE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 125 mm Hitachi
Hikoki G3613DE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 125 mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 32.988,00 din
Bosch GBH 187-LI Akumulatorski elektro-pneumatski čekić Solo
DeWalt DCK685P3T Aku set 6 alata, 18V
DeWalt DCK685P3T Aku set 6 alata, 18V - proizvod na akciji cena: 220.259,00 din
Bosch GTR-550 brusilica za zid žirafa
Bosch GTR-550 brusilica za zid žirafa - proizvod na akciji cena: 48.174,00 din
Krunasta testera Bi-metal 40mm Makita
Krunasta testera  Bi-metal 40mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.068,00 din
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta
Glava mazalice sa 6 pinova 1750TA Beta - proizvod na akciji cena: 7.200,00 din
Burgija za beton SDSplus 6/210/150 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 6/210/150 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 314,00 din
Krunasta testera Bi-metal 54mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 54mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.301,00 din