  • Motorna samohodna kosačica za travu HYM510SP Hyundai
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 3 Godine
   Hyundai Power Products
Proizvođač: Hyundai Power Products
Šifra proizvoda: HYM510SP
Opis i namena proizvoda
  • 4-taktni motor Hiundai OHV od 3,6 kW snage i 196 cm3, omogućava lako pokretanje uz malu potrošnju goriva.
  • Montaža bez alata.
  • Pogon na zadnje točkove, širina košenja 510 mm, idealna za male do srednje velike travnjake.
  • Jednoručni centralni podešivač visine - sedam visina sečenja 25 mm do 75 mm. Opcije zadnjeg pražnjenja, sakupljanja i malčiranja
  • Sklopive ručke za kompaktno skladištenje
spacer Karakteristike proizvoda
  • Model HIM460SP
  • Model motora Hyundai IC200V
  • Tip motora OHV pojedinačni cilindar
  • Način napajanja Benzin
  • Veličina motora 196cc
  • Nazivna snaga (kV / kVA) 3.6 kW
  • Kapacitet rezervoara za gorivo 1 lit
  • kapacitet rezervoara za ulje 600 ml
  • CE usaglašenost Da
  • Pogon Samohodni
  • Prilagođavanje visine Centralno podešavanje - 6 položaja
  • Visina sečenja 25mm do 75mm
  • Širina sečenja 510 mm
  • Zapremina korpe (L) 70.00
  • Materijal kućišta Čelik
  • Potpuno sastavljene dimenzije V x Š x D 1050 x 550 x 1580
  • Pokretanje Sistem Recoil
  • Bezolovni benzin, gorivo
  • Samohodna kosačica
  • Veličina točka (prečnik) Prednji 203 mm, zadnji 280 mm
  • Sigurnosne karakteristike Kontrola prisutnosti operatera
  • Funkcije 4u1: Zadnje pražnjenje, bočno pražnjenje, malčiranje i sakupljanje
  • Neto težina 39 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klešta za skidanje izolacije L95 KS TOOLS
Striper L95 KS TOOLS. Alat za skidanje singl i multi kablova - kružno jezgro. ...
cena: 2.028,00 din
 detaljnije
Točak fiksni 65mm
Točak fiksni 65mm
Točak fiksni 65mmTočak fiksni 65mm predstavlja robustan i pouzdan dodatak vašim konstrukcijama, pružajući stabilnost i podršku u &sc ...
cena: 180,00 din
 detaljnije
Brza spojka crevo 13mm AM009 Chicago Pneumatic
akcija
Wera 8100 SA 4 Zyklop set gedora, 1/4", Imperial, 41 kom
Wera 8100 SA 4 Zyklop set gedora, 1/4", Imperial, 41 kom - proizvod na akciji cena: 39.824,00 din
36.660,00 din
akcija
Makita DJV186Z 18V LXT Aku. ubodna testera sa D-rukohvatom
Makita DJV186Z 18V LXT Aku. ubodna testera sa D-rukohvatom - proizvod na akciji cena: 13.290,00 din
10.590,00 din
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS
Uredjaj za čiščenje cevi Mini-Cobra REMS - proizvod na akciji cena: 29.856,00 din
Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA
Kružna testera za drvo HSS 450x30x2.8mm 80z PILANA - proizvod na akciji cena: 7.758,00 din
Makaze voćarske TW 3152 205mm Japan steel WINLAND
Makaze voćarske TW 3152 205mm Japan steel WINLAND - proizvod na akciji cena: 1.298,00 din
DeWalt DCMPS567N Akumulatorska teleskopska testera za rezanje grana, Solo
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama
DeWalt DCF620P2K akumulatorski šrauber za gips, 18V, sa 2x 5.0Ah baterijama - proizvod na akciji cena: 67.301,00 din
Alat za žabice BETA
Alat za žabice BETA - proizvod na akciji cena: 4.050,00 din
Magnetna bušilica JEI Solutions MagBeast® HM50 50 mm, 1150 W
Magnetna bušilica JEI Solutions MagBeast® HM50 50 mm, 1150 W - proizvod na akciji cena: 244.125,00 din
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø45 1390-45 Beta
PVC čekić sa drvenom držaljom Ø45 1390-45 Beta - proizvod na akciji cena: 7.229,00 din
DeWalt DCD778D2T akumulatorska bušilica-odvijač, 18V 2.0Ah
DeWalt DCD778D2T akumulatorska bušilica-odvijač, 18V 2.0Ah - proizvod na akciji cena: 39.526,00 din
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 200 1/2" 40-200 Nm
Proxxon MICRO-CLICK Moment Ključ MC 200 1/2" 40-200 Nm - proizvod na akciji cena: 15.228,00 din
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica
Makita DRT52Z akumulatorska glodalica - proizvod na akciji cena: 20.990,00 din
Klešta sečice kose 1000V 74 06 200mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 74 06 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.327,00 din
Kolica za crevo AQUAROLL M Gardena
Kolica za crevo AQUAROLL M Gardena - proizvod na akciji cena: 15.217,00 din
Ručni cirkular HS7601 Makita
Ručni cirkular HS7601 Makita - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za beton 2608602658, 350 x 20,00+25,40 x 3,2 x 15 mm - proizvod na akciji cena: 23.148,00 din