  • Motorni rezač betona i metala CM75EBP-WA Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: CM75EBP-WA
Opis i namena proizvoda
  • Snažan 3.9 kW ( 5.2 KS ) 75cm3 2-taktni motor proizvodi veoma nisku emisiju gasova i ostvaruje 30% manje potrošnje goriva ( zadovoljava sve US i Evropske standarde emisije gasova i daje stabilnu snagun pri radu )
  • Konektor za vodu može da koristi vodu iz mreže ili kanistra
  • Starter otporan na prašinu sa anti-abrazivnim starter kanapom
  • Čišćenje pred-filtera bez upotrebe alata
  • Ventil za dekompresiju obezbeđuje veoma lako startovanje motora
  • smanjene vibracije
spacer Karakteristike proizvoda
  • Zapremina motora 75 cm3
  • Sbnaga motora 3,9 KW ( 5.2 KS )
  • Kapaciter rezervoara za gorivo 1.1 lit
  • Dimenzija abrazivne ploče 355/20mm ( 25,4 sa adapterom )
  • Max broj obrtaja 4.200 1/min
  • Dimenzija 630 x 225 x 420 mm
  • Težina 10.6 kg
spacer Obim isporuke
  • rezna abrazivna ploča 355 mm
  • adapter
  • cevasti ključ
  • imbus
  • naočare
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Brusni točak za zaobljavanje pločica BIHUI DGW 15mm
Brusni točak – BIHUI DGWBIHUI DGW brusni točak namenjen je za zaobljavanje i brušenje ivica pločica. Sa prečnikom od 75 mm i tri razl ...
cena: 2.132,00 din
 detaljnije
Bosch hamer burgija SDS max-8 28 x 600 x 720 mm
cena: 16.543,00 din
 detaljnije
Odvijač TBI pljosnati kratki 627TBI 1.2 x 6.5 UNIOR
akcija
REMS 561004 Univerzalni list testere 300-1,8/2,5 mm set 5 komada
13.700,00 din
akcija
Proxxon čeona brusilica LBS/E
Proxxon čeona brusilica LBS/E - proizvod na akciji cena: 14.916,00 din
13.869,00 din
Proxxon Koordinatni Sto KT 70
Proxxon Koordinatni Sto KT 70 - proizvod na akciji cena: 13.668,00 din
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150
Knipex klešta ključ 150mm 86 05 150 - proizvod na akciji cena: 9.783,00 din
Krunasta testera Bi-metal 16mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 16mm Makita - proizvod na akciji cena: 578,00 din
REMS 113350 RAS Cu-INOX 3 – 35 Rezač cevi
REMS 113350 RAS Cu-INOX 3 – 35 Rezač cevi - proizvod na akciji cena: 9.887,00 din
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 140mm 70 06 140
Knipex kose sečice izolovane 1000V VDE 140mm 70 06 140 - proizvod na akciji cena: 5.057,00 din
Radni sto za obradu cevi Aquila 3B REMS
Radni sto za obradu cevi Aquila 3B REMS - proizvod na akciji cena: 85.924,00 din
Muljača ručna sa funkcijom odvajanja peteljki ENO3 Enoitalija
Bosch GWX 18V-10 SC Solo, 125mm,X-LOCK,L-Boxx, aku brusilica
Bosch GWX 18V-10 SC Solo, 125mm,X-LOCK,L-Boxx, aku brusilica - proizvod na akciji cena: 53.158,00 din