  • Multi-funkcionalni alat u koferu MT300AST2-QS Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: MT300AST2-QS
Opis i namena proizvoda
  • Struganje, brušenje ili testerisanje su glavne funkcije ovog alata
  • Black & Decker MT300 300W multifunkcionalni alat koji može da uradi sve
  • Samo je potrebno da povučete ručicu, uklonite dodatak i ubacite novi
  • Za duži rad možete koristiti dugme za zaključavanje operacije što Vam znatno olakšava rad
  • Dužina kabla je tri metra
  • Drška je gumirana
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 300 W
  • Brzina: 10000-22000 min - 1
  • Sistem brzog stezanja ( bez alata za promenu neophodne eseja )
  • Adapter za dodatke drugih proizvođača
  • Beskonačno prilagođavanje brzine na brojčaniku
  • 3 metra kabl
  • Težina: 1,4 kg
spacer Obim isporuke
  • 1 x podloga za brušenje sa odovđenjem prašine
  • 1 x Precision oštrica za drvo
  • 1 x Segmentna oštrica za metal
  • 1 x Rigidna oštrica za struganje
  • 1 x Fleksibilan oštrica
  • 6 x brusnih papira granulacija 60, 80 i 120G
  • Adapter za upotrebu Bosch, Einhell & Worx pribora)
  • 1 x 32.5mm HCS Oštrica 15 TP (X26105-XJ)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Četka čelična - pljosnata fina 125 mm FESTA
Pljosnata čelična četka FESTA prečnika 125 mm sa talasastim žicama idealna je za uklanjanje rđe, farbe i poliranje različitih metalnih povr&sca ...
cena: 811,00 din
 detaljnije
Perač pod pritiskom – NEO 1600W – 04-630
Perač za pranje pod pritiskom kompanije NEO TOOLS (04-630), karakteriše ga snaga od 1600W i maksimalni pritisak od 135 bara. Kapacitet mu je 4 ...
cena: 12.978,00 din
 detaljnije
Spojnica pneumatska za crevo 13mm prihvat 3/8" spoljni navoj Levior
akcija
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita - proizvod na akciji cena: 89.990,00 din
71.990,00 din
akcija
Račna 3/8" L200 KS TOOLS
Račna 3/8" L200 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
2.690,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,00mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 13,00mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.790,00 din
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.189,00 din
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm - proizvod na akciji cena: 1.971,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din