  • Naočare za laserske zrake TK0LEG2000 Makita
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.531,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: TK0LEG2000
Opis i namena proizvoda
  • Za model: LD050P, LD080P, LD100P, SK102Z, SKR200Z, 103PZ, SK104Z
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita M1901B električno rende za drvo
Makita M1901B električni rende pruža širinu hoblovanja od 82 mm, sa mogućnošću skidanja sloja do 2,5 mm dubine i kapacitetom za falc ...
cena: 18.690,00 din
 detaljnije
Špakla sa bitom 200RF FESTA
Špakla sa bitom 200RF FESTA
 detaljnije
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch - proizvod na akciji
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch
akcija
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX
Klešta ključ 180 mm 86 05 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 9.918,00 din
7.690,00 din
akcija
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400 - proizvod na akciji cena: 43.055,00 din
Klešta pljosnata VDE L150 165mm KS TOOLS
Klešta pljosnata VDE L150 165mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.316,00 din
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 320mm 46 11 A4
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 320mm 46 11 A4 - proizvod na akciji cena: 5.676,00 din
Akumulatorska ugaona brusilica GWS 18V-15 SC Bosch
Akumulatorska ugaona brusilica GWS 18V-15 SC Bosch - proizvod na akciji cena: 105.966,00 din
List cirkulara testera za drvo MAKBLADE 250x100zx30 B-09101 MAKITA
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica
AGM 1421 MD Motorna leđna prskalica - proizvod na akciji cena: 21.525,00 din
Klešta papagaj 87 01 300 mm KNIPEX
Klešta papagaj 87 01 300 mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.543,00 din
Traka za teret sa uškama 1T 2m 8150 Beta
Traka za teret sa uškama 1T 2m 8150 Beta - proizvod na akciji cena: 1.275,00 din
Villager ugaona brusilica VLN 431 115mm
Villager ugaona brusilica VLN 431 115mm - proizvod na akciji cena: 4.724,00 din
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH - proizvod na akciji cena: 38.514,00 din
Makita RT0702C jednoručna glodalica
Makita RT0702C jednoručna glodalica - proizvod na akciji cena: 22.490,00 din
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta
Set nasadnih ključeva 8-32mm 1/2” 25kom Beta - proizvod na akciji cena: 18.150,00 din
Wera Tool-Check set, 38 komada
Wera Tool-Check set, 38 komada - proizvod na akciji cena: 14.789,00 din
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Makita prenosni ranac za baterije 191A64-2 18V/40V
Makita prenosni ranac za baterije 191A64-2 18V/40V - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
Akumulatorska bušilica - odvrtač GSR 120-LI 2x2,0Ah Professional Bosch
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX
Sečice CoBolt 200 mm 71 12 200 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.153,00 din
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX
Klešta seger kriva 130 mm 44 21 J11 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.642,00 din