  • Naponski pretvarač 300W SAIP300W
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 godine
Šifra proizvoda: SAIP300W
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Stvara mrežni napon ukoliko postoji napajanje 12 V
  • 12 V DC -> 230 V AC (50 Hz) inverter
  • USB utičnica za mobilne uređaje, maks. 1000 mA
  • Praktično se može postaviti u držač čaše u auto
  • Zaštita od preopterećenja
  • Zaštita od pregrevanja
  • Zaštita kratkog spoja
  • Zaštita akumulatora
  • Zaštitni poklopac za decu
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Klešta za zakivne blind matice
Klešta za zakivne blind matice
cena: 18.899,00 din
 detaljnije
Ključ viljuškasti 110/1 22 x 24 UNIOR
cena: 1.118,00 din
 detaljnije
Black&Decker RS890K višenamenska električna testera 500W – 3 u 1 funkcija
akcija
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta M
Kabanica za kišu sa dvostrukim slojem žuta M - proizvod na akciji cena: 1.296,00 din
990,00 din
akcija
Pištolj za farbanje PFS 3000-2 BOSCH
Pištolj za farbanje PFS 3000-2 BOSCH - proizvod na akciji cena: 19.649,00 din
15.130,00 din
Električne makaze za lim JS3201J Makita
Električne makaze za lim JS3201J Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
Villager punjač za baterije 40V 5A ZEN
Villager punjač za baterije 40V 5A ZEN - proizvod na akciji cena: 6.299,00 din
Odvijač ravni 1,0 x 5,5 x 125mm VDE2A3 VILLAGER
Odvijač ravni 1,0 x 5,5 x 125mm VDE2A3 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 300,00 din
Testera za grane 300 Pilana
Testera za  grane 300 Pilana - proizvod na akciji cena: 733,00 din
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W
Makita GA4530R električna ugaona brusilica 720 W - proizvod na akciji cena: 10.790,00 din
Čekić Bravarski 300g BETA
Čekić Bravarski 300g BETA - proizvod na akciji cena: 2.203,00 din
Knipex univerzalna grip klešta 250mm 41 14 250
Knipex univerzalna grip klešta 250mm 41 14 250 - proizvod na akciji cena: 4.324,00 din
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.171,00 din
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS
Makaze za živu ogradu 1001565 FISKARS - proizvod na akciji cena: 9.028,00 din
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON
Lanac za testeru 0.325 1.5mm 40cm MULTI CUT OREGON - proizvod na akciji cena: 1.980,00 din
Digitalni fen za vreo vazduh 2000W HDG200 Evolution
Digitalni fen za vreo vazduh 2000W HDG200 Evolution - proizvod na akciji cena: 13.884,00 din
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“
Proxxon MicroClick moment ključ MC 5,1- 5 Nm, 1/4“ - proizvod na akciji cena: 11.112,00 din
Laserski daljinomer Bosch GLM 25-23 Professional, domet 25m, 0601072W00
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA506Z Makita
Akumulatorska ugaona brusilica bez četkica DGA506Z Makita - proizvod na akciji cena: 29.390,00 din
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova)
FIELDMANN FDV 10252-A Akumulatorska bušilica 12V + pribor (13 delova) - proizvod na akciji cena: 7.374,00 din