  • Nož za kosačicu PLM5120/5121 Makita
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: DA00000944
Opis i namena proizvoda
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makaze za grane 71cm PROFI Festa
cena: 2.002,00 din
 detaljnije
Nož za abrihter 410x35x3mm HSS Pilana
Nož za abrihter 410x35x3mm HSS PilanaAbrihter nož 310mm od HSS industrijskog brzoreznog čelika PilanaKvalitetan industrijski nož za abrihterKorist ...
cena: 2.172,00 din
 detaljnije
Elektro-čekić kombinovana bušilica SDS+ VLP 315 Villager
akcija
Klešta za blankiranje 11 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta za blankiranje 11 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.026,00 din
3.410,00 din
akcija
Električna kosačica 1050 AGM
Električna kosačica 1050 AGM - proizvod na akciji cena: 10.500,00 din
7.499,00 din
Senco FinishPro18Mg pneumatski pištolj za eksere 16-50mm 1.2 (AX)
Wera moment ključ sa reverzibilnom račnom, 20-100 Nm 1/2" 05075621001
Ekscentar brusilica GEX 125-1 AE BOSCH
Ekscentar brusilica GEX 125-1 AE BOSCH - proizvod na akciji cena: 15.108,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF482RFEB Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF482RFEB Makita - proizvod na akciji cena: 39.990,00 din
Krunasta testera Bi-metal 105mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 105mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.384,00 din
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita
Akumulatorska ugaona bušilica DDA351Z Makita - proizvod na akciji cena: 22.990,00 din
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch
Akumulatorska ubodna testera GST 12V-70 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 18.101,00 din
Špakla 40mm drvena drška FESTA
Špakla 40mm drvena drška FESTA - proizvod na akciji cena: 246,00 din
Akumulatorska samohodna kosilica 2x20V FZR 70465-0 Fieldmann
Akumulatorska samohodna kosilica 2x20V FZR 70465-0 Fieldmann - proizvod na akciji cena: 42.490,00 din
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200 - proizvod na akciji cena: 5.036,00 din
Hogert HT3B582 set nareznica i ureznica, M3-M12, 32 komada
Hogert HT3B582 set nareznica i ureznica, M3-M12, 32 komada - proizvod na akciji cena: 16.318,00 din
Knipex alat za skidanje izolacije za koaksijalne kablove 16 60 100 SB
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 125mm
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 125mm - proizvod na akciji cena: 16.068,00 din
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT
DeWALT glodalica za drvo 12mm 2300W DWE625KT - proizvod na akciji cena: 83.582,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT
Fen za vreli vazduh 1800W D26411 DeWALT - proizvod na akciji cena: 11.992,00 din
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE Villager
Akumulatorska bušilica odvrtač VLN 3220 FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 5.700,00 din
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta KRIVA 26 26 200mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.378,00 din