  • Odvijač sa setom nastavaka za šrafljenje 101 kom DE101505
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.616,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 1,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Šifra proizvoda: DE101505
Opis i namena proizvoda
spacer Obim isporuke
  • Drška od: 1”, račna, odabir smera okretanja, fiksiranje, magnetni, gumirani
  • Dužina 150 mm
  • 25 mm adapter
  • 50 mm adapter
  • magnetni nastavak: 60 mm
  • „Y” nastavka
  • Cr-V bitovi
  • praktična kutija
  • Pljosnati 3; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 6,5; 7; 8
  • Phillips PH0, PH1, 5 kom. PH2, PH3
  • Pozidrive PZ0, PZ1, 5 kom. PZ2, PZ3
  • Torx T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T50
  • Sigurnosni Torx T8H, T10H, T15H, T20H, T25H, T27H, T30H, T35H, T40H
  • Šestougaoni 1,5; 2; 2,5; 3; 4; 5; 5,5; 6; 8
  • Šestougaoni 1/16”, 5/64”, 3/32”, 7/64”, 1/8”, 9/64”, 5/32”, 3/16”, 7/32”, 1”
  • Sigurnosni šestougaoni 2; 2,5; 3; 4; 5; 6
  • Sigurnosni šestougaoni 5/64”, 3/32”, 7/64”, 1/8”, 9/64”, 5/32”
  • Četvorougaoni S0, S1, S2, S3
  • Četvorokrilni 6, 8, 10
  • Trokrilni 1, 2, 3, 4
  • Vilasti 4, 6, 8, 10
  • Clutch C1, C2, C3
  • Rebrasti M5, M6, M8
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Dijamantski disk za asfalt i beton 350x25.4mm Tyrolit Premium
cena: 37.738,00 din
 detaljnije
Ulje za 2-taktne motorne 1 litar sa mernim poklopcem Makita
 detaljnije
Brusilica rotaciona Turbo Tec SXE 450 METABO
akcija
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit
Villager Silk za trimer 2.7mm X 1240m (20LB) - Duo core - Četvrtasta nit - proizvod na akciji cena: 17.735,00 din