  • Patrone za lepljenje 11 mm PZP11-200 PROSTO
Unesite Vaš E-mail:
cena: 310,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Prosto
Proizvođač: Prosto
Šifra proizvoda: PZP11-200
Opis i namena proizvoda
  • Rezervne patrone za lepljenje PROSTO
  • Preporučuju se za pištolje SMA006, SMA007, SMA008
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend PROSTO
  • Prečnik 11 mm
  • Dužina 200 mm
  • Tačka omekšavanja 78-88°C
  • Tačka topljenja    160-180°C
  • Vreme stvrđavanja ~10-20 sekundi / 20°C
  • Boja Bezbojna
  • Pakovanje 10 kom. x 19 g
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS - proizvod na akciji
Električna pumpa za dekalcifikaciju Calc-Pusc REMS
cena: 134.738,00 din
100.660,00 din
 detaljnije
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 23mm Unior
Viljuškasti ključ izolovani VDE 110/2VDEDP 23mm Uniormaterijal: premium hrom-vanadijum čelikglava: hromirana (EN12540)izrađen prema standard ...
 detaljnije
Ključ nasadni sa T-ručicom 193N 15mm UNIOR
Ključ nasadni sa T-ručicom 193N 15mm UNIORmaterijal: stablo od hrom-vanadijumaručica od polipropilenahromiran (EN 12540) ...
akcija
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
690,00 din
akcija
FIELDMANN FDV 10250-A Akumulatorska bušilica 12V
FIELDMANN FDV 10250-A Akumulatorska bušilica 12V - proizvod na akciji cena: 3.980,00 din
Fen za vreli vazduh u koferu sa priborom KX2001K Black & Decker
Knipex 48 11 J1 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm
Knipex 48 11 J1 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm - proizvod na akciji cena: 3.240,00 din
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch
Digitalni merač uglova sa laserom GAM 270 MFL Bosch - proizvod na akciji cena: 45.645,00 din
Black&Decke tračna brusilica 350W KA900E
Black&Decke tračna brusilica 350W KA900E - proizvod na akciji cena: 11.589,00 din
Bosch PSM Primo, 06033B8000 Multi-brusilica
Bosch PSM Primo, 06033B8000 Multi-brusilica - proizvod na akciji cena: 8.081,00 din
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200 - proizvod na akciji cena: 5.036,00 din
Black&Decker električka teleskopska testera 2.7m PS7525
Black&Decker električka teleskopska testera 2.7m PS7525 - proizvod na akciji cena: 22.848,00 din
Akumulatorska vibraciona bušilica Bosch UniversalImpact 18V, solo, 06039D4100
Akumulatorska vibraciona bušilica Bosch UniversalImpact 18V, solo, 06039D4100 - proizvod na akciji cena: 12.776,00 din
Knipex univerzalni Ergo striper L (za levoruke) 16 95 02 SB
Knipex univerzalni Ergo striper L (za levoruke) 16 95 02 SB - proizvod na akciji cena: 6.749,00 din
Uređaj za valjanje utora REMS 347000
Uređaj za valjanje utora REMS 347000 - proizvod na akciji cena: 438.280,00 din
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX
Nož spljošten vrh 98 55 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.171,00 din