Šifra proizvoda: RSTSJ150
Opis i namena proizvoda
  • RYOBI RSTSJ150 prenosiva stezna stanica, poznata i kao radno postolje, predstavlja idealno rešenje za brzo i sigurno pričvršćivanje materijala tokom obrade. Sa maksimalnom silom stezanja od 1000 kg i opsegom od 0 do 940 mm, ovaj alat pruža neuporedivu fleksibilnost i stabilnost za raznovrsne projekte.
  • Širok opseg stezanja: Radno postolje omogućava rad sa materijalima širine od 0 do 940 mm, što ga čini pogodnim za različite projekte.
  • Zašto odabrati RYOBI RSTSJ150?
spacer Karakteristike proizvoda
  • Opseg stezanja: 0 do 940 mm
  • Maksimalna sila stezanja: 1000 kg
  • Nosivost: 150 kg
  • Težina: 12,5 kg
  • Dimenzije: 84 x 36,5 x 35,5 cm
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Udarni brojevi 8m LEVIOR
Udarni brojevi 8m LEVIOR
Udarni brojevi 8m LEVIORDimenzije 8m Težina 0,4500 kgZa čelik, metal i drvo. ...
cena: 752,00 din
 detaljnije
Cerada HARD polietilen 3 x 5 m 110gr/m2
cena: 1.278,00 din
 detaljnije
Jednokratne rukavice L Mercator GoGrip PRO crne bez pudera
akcija
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021
Bosch GSS 140 A Vibraciona brusilica 220W 101x112mm 06012A8021 - proizvod na akciji cena: 13.220,00 din
10.250,00 din
akcija
Dijamantska ploča rezna 150mm segmentna Womax
Dijamantska ploča rezna 150mm segmentna Womax - proizvod na akciji cena: 816,00 din
648,00 din
Akumulatorska univerzalna testera AdvancedRecip 18 Solo; bez baterije i punjača
Perač pod pritiskom HCE2800 180 bar Scheppach
Perač pod pritiskom HCE2800 180 bar Scheppach - proizvod na akciji cena: 18.990,00 din
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket - proizvod na akciji cena: 3.744,00 din
Diht za grede 304mm 1650W 2012NB Makita
Diht za grede 304mm 1650W 2012NB Makita - proizvod na akciji cena: 141.990,00 din