  • Produživač 10m 1.5mm2 NV2-10/RD/1,5 HOME
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Home
Proizvođač: Home
Šifra proizvoda: NV2-10/RD/1,5
Opis i namena proizvoda
  • Idealan za hobi, baštu, majstore, građevinarstvo…
  • Omogućava veliku mobilnost električnih uređaja
  • Utikač pod uglom omogućava lakše uključivanje iza nameštaja
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend HOME
  • Max. opterećenje 250 V~ / 16 A / 3680 W
  • Kabel H05VV-F 3x1.5mm2
  • Tip Bez poklopca
  • Boja Crvena
  • Dužina kabela 10 m
  • IP zaštita IP20
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Rezač za laminat 210mm Festa
Rezač za laminat 210mm Festa
Rezač za laminat 210mm FestaRučna mašina za sečenje podova od vinila i laminataMaksimalna visina sečenja 10 mm, maksimalna dužina 210 mmKv ...
cena: 5.787,00 din
 detaljnije
Burgija za drvo (leptir) 38x152mm GRAPHITE
cena: 697,00 din
 detaljnije
Burgija za motorni bušač za zemlju 20x80cm NAKAYAMA
akcija
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125
Knipex Super Knips® sečice elektroničarske 125mm 78 31 125 - proizvod na akciji cena: 3.767,00 din
2.920,00 din
akcija
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems - proizvod na akciji cena: 44.789,00 din
35.570,00 din
DeWalt D25733K kombinovana čekić bušilica SDS Max, 1600W
DeWalt D25733K kombinovana čekić bušilica SDS Max, 1600W - proizvod na akciji cena: 142.788,00 din
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager
Akumulatorska kosilica 36V Villy 3740 E FUSE Villager - proizvod na akciji cena: 40.949,00 din
Bosch baterija za Bosch alate PBA 18V 6,0 Ah W-C
Bosch baterija za Bosch alate PBA 18V 6,0 Ah W-C - proizvod na akciji cena: 17.792,00 din
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP482RFE Makita
Akumulatorska udarna bušilica-odvijač DHP482RFE Makita - proizvod na akciji cena: 42.990,00 din
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm
Knipex 49 21 A11 Precizna klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 130 mm - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Burgija za klap šarke Impact 15/90 mm Villager
Burgija za klap šarke Impact 15/90 mm Villager - proizvod na akciji cena: 252,00 din
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo
Bosch akumulatorski trimer za travu Easy GrassCut 18V-26 Solo - proizvod na akciji cena: 13.416,00 din
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm - proizvod na akciji cena: 1.971,00 din
Prskalica 0.5L WOMAX
Prskalica 0.5L WOMAX - proizvod na akciji cena: 230,00 din
Knipex sklopivi dupli univerzalni ključ 00 11 06 V03
Knipex sklopivi dupli univerzalni ključ 00 11 06 V03 - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 1000V 74 06 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.028,00 din
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160 - proizvod na akciji cena: 6.017,00 din
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000 - proizvod na akciji cena: 21.042,00 din
Villager akumulatorska prskalica BS 7
Villager akumulatorska prskalica BS 7 - proizvod na akciji cena: 3.717,00 din
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.686,00 din
Gradjevinski konac 30m. BEOROL
Gradjevinski konac 30m. BEOROL - proizvod na akciji cena: 495,00 din
Knipex krimp klešta PreciForce® za neizolovane otvorene konektore 0.5-6.0mm² 97 52 35
Glinerica 3x140mm BEOROL
Glinerica 3x140mm BEOROL - proizvod na akciji cena: 204,00 din