  • Produžni kabl adapter PSHS16AW 16A 4xUSB 3 utičnice WI-FI Platinet
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Platinet
Proizvođač: Platinet
Šifra proizvoda: 1789OM
Opis i namena proizvoda
  • Maksimalna snaga: 3680W (16A)
  • Provera rada uređaja sa bilo kog mesta u svetu
  • Besplatna aplikacija Tuia / Smart Life za Android i iOS
  • Može se integrisati približno 11.000 različitih uređaja
  • Jednostavan za instalaciju i upotrebu
  • Saradnja sa Google Home i Amazon Aleka
  • Kontrola glasom uparivanje sa Google pomoćnikom ili Aleka
  • Nezapaljivi materijali za sigurnost. TEHNIČKI PODACI
  • Bežična mreža: Wi-Fi 2,4 GHz 802.11b / g / n
  • LED indikator statusa
  • Prekidač za spavanje
  • Napon napajanja: AC 100-240V
  • Mak. Struja: 16A
  • Maksimalna snaga: 3680V. Frekvencija: 50 / 60Hz
  • Za unutrašnju upotrebu
  • Radna temperatura: -20 °C / 60 °C
  • Radna vlažnost: 80%
  • Tipovi bezbednosti: VEP64 / VEP128 / TKIP / CCMP (AES)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Municija - klamarice za pneumatsku heftalicu 38mm x 5,7mm Villager ( 1000 kom )
Odgovara za pneumatsku heftalicu  COMBI VAT 50/9040 VILLAGER  i PARKSIDE PDT 40 F4Širina heftalice 5,7 mm ...
cena: 561,00 din
 detaljnije
Ureznik mašinski desni navoj MF DIN 374  HSSE-Co  MF 14 x 1.25 RUKO
cena: 3.674,00 din
 detaljnije
Ključ imbus 5.0mm - NEO TOOLS
Ključ imbus 5.0mm - NEO TOOLS
akcija
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2"
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2" - proizvod na akciji cena: 2.220,00 din
1.859,00 din
akcija
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din
9.612,00 din
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
Klešta kombinovana 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.727,00 din
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200
Knipex kose sečice ojačane pod uglom od 12° 200mm 74 21 200 - proizvod na akciji cena: 5.036,00 din
Klešta papagaj Cobra ES 250 mm 87 51 250 KNIPEX
Klešta papagaj Cobra ES 250 mm 87 51 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.057,00 din
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager
Struna za trimer četvrtasta nit (20LB) 2.4mm x 1560m Villager - proizvod na akciji cena: 13.985,00 din
DeWalt DWHT75900-0 Čekić heftalica
DeWalt DWHT75900-0 Čekić heftalica - proizvod na akciji cena: 10.712,00 din
Rotacioni laser GRL 250 HV Professional Bosch
Rotacioni laser GRL 250 HV Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 90.723,00 din
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus sa brzo izmenjivom glavom 800W D25134K DeWalt
Elektro pneumatska bušilica-čekić SDS-Plus sa brzo izmenjivom glavom 800W D25134K DeWalt - proizvod na akciji cena: 37.978,00 din
Dvodelno kišno odelo belo XXL
Dvodelno kišno odelo belo XXL - proizvod na akciji cena: 1.368,00 din
Akumulatorska glodalica za rezanje materijala DCO180Z Makita
Villager LM 4111 E Matic akumulatorska kosilica ZEN
Villager LM 4111 E Matic akumulatorska kosilica ZEN - proizvod na akciji cena: 52.499,00 din
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic
Gasna lemilica PS 100 Bernzomatic - proizvod na akciji cena: 4.680,00 din
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi
Hikoki Električna glodalica M12VE Hitachi - proizvod na akciji cena: 38.232,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica DDF487Z Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač bez četkica DDF487Z Makita - proizvod na akciji cena: 19.690,00 din
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 3,5mm 98 20 35 SL
Knipex odvijač Slim ravni 1000V VDE 3,5mm 98 20 35 SL - proizvod na akciji cena: 1.507,00 din