  • Produžni kabl sa 7 utičnica i pred-naponskom zaštitom SB0701AD CyberPower
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   CyberPower
Proizvođač: CyberPower
Šifra proizvoda: 0342050
Opis i namena proizvoda
  • CyberPover prednaponska zaštita sa MOV tehnologijom od strujnih udara ili udara groma
  • Poseduje 7 šuko priključaka, RJ11 i RJ45 priključak
  • Dodatna zaštita Coak / kabl Dataline .
  • Dizajnirani za kompjuterske / audio / video zaštitu od prenapona
  • Sa ovim uredjaje
  • Stručni Razred EMI / RFI Noise Filter
  • Visok stepen zaštite performansi računara
  • Elektromagnet zaštitni uređaj
  • Audio / video Stepen zaštite
  • Napredni dizajn
  • Najbolja zaštita u klasi od prašine
  • Coak / kabl Dataline zaštita
  • LED Indikatori statusa
spacer Karakteristike proizvoda
  • Broj utičnica 7
  • Dužina kabla 1.8 m
  • Tip utičnice Schuko CEE 7/7P
  • Dodatna zaštita Coax/Cable, RJ11/RJ45
  • Ulazni napon [V] 230
  • Ulazna frekvencija [Hz] 50/60
  • Dužina kabla [m] 1,8
  • Automatsko isključivanje
  • Max Peak 22.500 A
  • Filtriranje EMI/RFI 100 kHz do 100 MHz
  • Dimenzije 340 x 47 x 135 mm
  • Maksimalna struja po fazi [A] 10
  • Zaštita od udara i filtriranje [J] 1050
  • Uzemljenje DA
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
VCSB 24S Punjač i starter za akumulatore 12/24V Villager
cena: 15.644,00 din
 detaljnije
Kombinezon jednokratni WEEPRO WL-P/XL
cena: 804,00 din
 detaljnije
Klešta za vodovod sa oprugom, 300 mm HT1P376 Hogert
akcija
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W
Bosch GSB 1600 RE Vibraciona bušilica 701 W - proizvod na akciji cena: 15.655,00 din
12.130,00 din
akcija
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial 5 l
Emulzija za narezivanje navoja REMS Spezial 5 l - proizvod na akciji cena: 12.147,00 din
9.790,00 din
REMS 845057 Rezni disk P
REMS 845057 Rezni disk P - proizvod na akciji cena: 23.014,00 din
Akumulatorski usisavač CL106FDZ Makita
Akumulatorski usisavač CL106FDZ Makita - proizvod na akciji cena: 5.590,00 din
FIELDMANN FZR 4618-144BV Samohodna benzinska kosilica za travu 4 brzine
List za testeru od tvrdog metala, MAKForce, 150/20mm sa 24 zubaca Makita
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems - proizvod na akciji cena: 44.789,00 din
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch
Akumulatorska kružna testera GKS 12V-26 Professional Solo Bosch - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch
Linijski laser sa mernom trakom Atino Bosch - proizvod na akciji cena: 8.091,00 din
Hogert HT1R426 set alata 95 kom
Hogert HT1R426 set alata 95 kom - proizvod na akciji cena: 19.050,00 din
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180 - proizvod na akciji cena: 6.791,00 din
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m - proizvod na akciji cena: 1.764,00 din
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro - proizvod na akciji cena: 984,00 din
Proxxon okasti ključevi SlimLine 6-32mm 11/1 P23812
Proxxon okasti ključevi SlimLine 6-32mm 11/1 P23812 - proizvod na akciji cena: 13.836,00 din
Čekić Bravarski 1000g BETA
Čekić Bravarski 1000g BETA - proizvod na akciji cena: 4.190,00 din
Makita prenosni ranac za baterije 191A64-2 18V/40V
Makita prenosni ranac za baterije 191A64-2 18V/40V - proizvod na akciji cena: 40.690,00 din
Klešta papagaj 180 mm 87 03 180 KNIPEX
Klešta papagaj 180 mm 87 03 180 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din
Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1370T-500 500gr Beta
Mehaničarski čekić sa fiber drškom 1370T-500 500gr Beta - proizvod na akciji cena: 3.571,00 din
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX
Klešta ključ 150 mm 86 03 150 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.607,00 din
Klešta sečice kose 70 02 180mm KNIPEX
Klešta sečice kose 70 02 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.004,00 din