  • Pumpa za baštu BXGP600PE Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXGP600PE
Opis i namena proizvoda
  • Pumpa za čistu vodu
  • Energetski štedljiv motor sa zaštitom od pregrevanja za pouzdanost i duži životni vek
  • Kompaktan dizajn kućišta od čvrste i izdržljive plastike
  • Poseduje ručku za lakši transport
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 600 W
  • Napon 220/240 V 50Hz
  • Protok 3.100 l/h
  • Maksimalna visina 35 m
  • Maksimalna visina povlačenja 8 m
  • Maksimalni radni pritisak 3.5 bar
  • Maksimalna temperatura     35° C
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO makaze za lim 0,7-1,2mm 235mm sečivo gore YT1915
YATO profesionalne makaze za lim dužine 235 mm predstavljaju vrhunski alat za precizno, čisto i energetski efikasno sečenje metala u svakodnevnom r ...
cena: 3.467,00 din
 detaljnije
Poliesterski konopac 6mm 400m Beorol
Poliesterski konopac 6mm 400m BeorolUniverzalni sintetički konopac.Izrađen od kvalitetnog poliestera, otporan na atmosferske uticaje i sunčevu svet ...
cena: 48,00 din
 detaljnije
Sajla za kanalizaciju Ø 10mm 15m LEVIOR
Sajla za kanalizaciju Ø 10mm 15m LEVIORPrečnik 10 mm ...
akcija
Hogert pneumatski udarni pištolj 1/2″ 1500Nm HT4R623
Hogert pneumatski udarni pištolj 1/2″ 1500Nm HT4R623 - proizvod na akciji cena: 24.222,00 din
19.950,00 din
akcija
Bosch Laserski daljinomer UniversalDistance40C, 0603672101
Bosch Laserski daljinomer UniversalDistance40C, 0603672101 - proizvod na akciji cena: 12.766,00 din
9.900,00 din
DeWalt DCD796NT akumulatorski udarni odvrtač Solo
DeWalt DCD796NT akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 28.504,00 din
Hikoki set nasadnih udarnih ključeva 1/2" 10-24mm
Hikoki set nasadnih udarnih ključeva 1/2" 10-24mm - proizvod na akciji cena: 6.528,00 din
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax
Kružna testera za drvo 185x20x2.6mm 24zuba Womax - proizvod na akciji cena: 1.390,00 din
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 57mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.373,00 din
FIELDMANN FZN 6005-E Električni teleskopski trimer za živu ogradu
Black&Decker BEH200K Udarna bušilica 500W
Black&Decker BEH200K Udarna bušilica 500W - proizvod na akciji cena: 10.516,00 din
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX
Klešta armiračka 99 04 280 280MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.437,00 din