  • Pumpa za baštu samousisna BXGP800XE Black&Decker
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Black & Decker alati
Proizvođač: Black & Decker alati
Šifra proizvoda: BXGP800XE
Opis i namena proizvoda
  • Pumpa za baštu BXGP800XE Black&Decker
  • BXGP800XE je opremljen motorom od 800W koji šalje 3.500 litara vode na sat što osigurava visoke performanse. Može usisavati vodu do dubine od najviše 8 metara i podići na 38 metara.
  • BXGP800XE treba postaviti na površinu, na suvo mesto i on mora biti povezan sa mestom usisa sa crevom minimalnog prečnika od 1 inča (25,4mm). Preporučljivo (ali nije obavezno) je ugraditi predfilter između usisnog creva i spoja kako bi se blokirale nečist
  • Prednji panel od narđajućeg čelika (inox) otporan na koroziju
  • Dizajn pumpe omogućava lak prenos i veliki nivo komfora
  • I ulaz i izlaz imaju isti navoj konekcije
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 800 W
  • Protok 3.500 l/h
  • Maksimalna visina 38 m
  • Maksimalna visina povlačenja 8 m
  • Maksimalni radni pritisak 3.5 bar
  • Maksimalna temperatura     35° C
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Burgija SDS+ M2 10/260/200mm Milwaukee
cena: 832,00 din
 detaljnije
Verto list testere "lisičji rep" HCS/BIM, set 10 kom.- 64H131
cena: 2.039,00 din
 detaljnije
Dugi nasadni ključ 1/2″ 12 mm CrV HT1A262 Hogert
akcija
Amper klešta digitalna 1760PA/AC-DC Beta
Amper klešta digitalna 1760PA/AC-DC Beta - proizvod na akciji cena: 52.872,00 din
39.600,00 din
akcija
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada
Wera 6000/6002 Joker 6 set ključeva, 6 komada - proizvod na akciji cena: 29.546,00 din
20.040,00 din
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W
Black&Decker BES603 Ubodna testera 400W - proizvod na akciji cena: 6.440,00 din
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za asfalt 350 x 20/25,40 x 3,2 x 12 mm
Bosch Dijamantska rezna ploča Best za asfalt 350 x 20/25,40 x 3,2 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 24.923,00 din