  • Punjiva LED baterijska lampa 3W Osram LED PL2006-JY Prosto
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Prosto
Proizvođač: Prosto
Šifra proizvoda: PL2006-JY
Opis i namena proizvoda
  • Punjiva LED lampa PROSTO sa Osram LED izvorom svetlosti
  • Izuzetno lagana i izdržljiva lampa sa promenljivim režimima rada
  • Idealna u slučaju nestanka struje ili na mestima gde je potreban prenosivi izvor svetlosti
  • Veliki domet svetlosnog zraka (do 200 metara)
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: 1 x 18650 Li-ion akumulator, 2000 mAh (u sklopu)
  • Izvor svetlosti: 3 W Osram LED
  • Jačina svetlosti: 200 lm
  • Domet svetlosnog zraka: 200 m
  • Ugao svetlosti: 130°
  • Tip diode: Osram LED
  • Režim rada: 100% / 50% / OFF
  • Punjiva: Da
  • Punjenje: Preko ugrađenog priključka
  • Vreme punjenja: 7 h
  • Vreme rada: 5.5 h
  • Materijal kućišta: Plastika
  • Masa: 243 g
  • Dimenzije. 153x87 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
Zeljko Jovanovic, 20. Sep, 2021.
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nareznica DIN EN 22568 HSS MF 20x1.5 Ruko
cena: 3.754,00 din
 detaljnije
Dijamantska kruna za keramiku 65mm M14 – BIHUI
cena: 4.759,00 din
 detaljnije
Akumulatorska radna lampa 3W X-CROSS ISKRA
Akumulatorska radna lampa 3W X-CROSS ISKRA – Pouzdano osvetljenje za vašu radionicuAkumulatorska radna lampa 3W X-CROSS ISKRA predstavlja praktičn ...
akcija
Električna polir mašina 9237CB MAKITA
Električna polir mašina 9237CB MAKITA - proizvod na akciji cena: 37.490,00 din
29.990,00 din
akcija
Odvijač ravni 1,2 x 6,5 x 150mm VDE2A2 VILLAGER
Odvijač ravni 1,2 x 6,5 x 150mm VDE2A2 VILLAGER - proizvod na akciji cena: 389,00 din
180,00 din
Makaze voćarske ALU profi Winland
Makaze voćarske ALU profi Winland - proizvod na akciji cena: 1.051,00 din
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro
Laserski nivelator 872S ProLaser sa stativom Kapro - proizvod na akciji cena: 15.540,00 din
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS
Nasadni zglobni ključ 13mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 2.880,00 din
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS
Makaze za grane PowerGear II Bypass L 692mm FISKARS - proizvod na akciji cena: 7.560,00 din
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems
Alat za savijanje cevi set 12-15-18-22 Swing Rems - proizvod na akciji cena: 58.339,00 din
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180
Knipex klešta za krimpovanje hilzni (kablovskih završetaka) 180mm 97 72 180 - proizvod na akciji cena: 6.791,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 13 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.314,00 din
Black&Decker BEW230BC Vibraciona brusilica-šlajferica 55W
Black&Decker BEW230BC Vibraciona brusilica-šlajferica 55W - proizvod na akciji cena: 5.016,00 din
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 26 12 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.582,00 din
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta
Dizalica lančana - flašencug 1t 8143 Beta - proizvod na akciji cena: 37.425,00 din
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO
Ključ viljuškasto okasti 21-CrV YATO - proizvod na akciji cena: 396,00 din
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 127mm Makita - proizvod na akciji cena: 2.975,00 din
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X
Scheppach aku recipro testera BC-RS250-X - proizvod na akciji cena: 10.990,00 din
Motorna testera 2.9 KS GMA25 GARDENmaster
Motorna testera 2.9 KS GMA25 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.999,00 din
RUBI 60926 ručni nivelator pločica
RUBI 60926 ručni nivelator pločica - proizvod na akciji cena: 24.376,00 din
Klešta sečice kose 70 02 160mm KNIPEX
Klešta sečice kose 70 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.014,00 din
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm
Rezervni točkić loptasti (gumeni) na vijku 50mm - proizvod na akciji cena: 146,00 din
Black&Decker BEG010 Ugaona brusilica 115mm 710W
Black&Decker BEG010 Ugaona brusilica 115mm 710W - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din