  • Radio prijemnik UR18DSDL Hitachi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   HITACHI alati
Proizvođač: HITACHI alati
Šifra proizvoda: UR18DSDL
Opis i namena proizvoda
  • Bluethooth wireless technology
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napajanje: Baterije: DC 14,4V, 18V
  • Standardna mreža na 220 V (koristeći priloženi AC adapter)
  • Zvučnici: 90mm (8 oma) x2
  • Ulazni terminal: AUX IN (3,5mm)
  • Izlaz: USB (5V,1A)
  • Dimenzije: 405mm x 312mm x 265mm
  • Težina: 4 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nož za makaze sa ručicom 80cm 8001 FALKET
Gornji rezervni nož za makaze 8001 Falket ...
cena: 2.995,00 din
 detaljnije
Aparat za zavarivanje invertor XENTA 140TC ISKRAVAR
cena: 42.034,00 din
 detaljnije
Set levaka Ø50 - Ø120mm Pressol
Set levaka Ø50 - Ø120mm PressolKomplet od četiri levkaOtporni na agresivne tečnosti kao što su ulja, kiseline... ...
akcija
REMS 561006 univerzalni list testere 100-1,8/2,5 mm set 5 komada
4.890,00 din
akcija
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore
Knipex 97 49 40 krimp umetak za koaksijalne konektore - proizvod na akciji cena: 18.576,00 din
14.400,00 din
Motorni Bušač Zemlje RD520X GARDENmaster
Motorni Bušač Zemlje RD520X GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 29.990,00 din
Kofer za alat WIDW 16" Keter
Kofer za alat WIDW 16" Keter - proizvod na akciji cena: 3.488,00 din
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40
Knipex rezač za spojne i plastične cevi 90 25 40 - proizvod na akciji cena: 15.821,00 din
Fen za vreli vazduh 1800W HG5030K MAKITA
Fen za vreli vazduh 1800W HG5030K MAKITA - proizvod na akciji cena: 10.590,00 din
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001
Bosch UniversalTacker 18V-14 Akumulatorska heftalica, bez baterije i punjača 06032A7001 - proizvod na akciji cena: 14.293,00 din
Elektropneumatski čekić Black & Decker SDS - plus KD975KA
Elektropneumatski čekić Black & Decker SDS - plus KD975KA - proizvod na akciji cena: 16.006,00 din
Ugaona brusilica 230mm 2400W Beta
Ugaona brusilica 230mm 2400W Beta - proizvod na akciji cena: 31.950,00 din
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija
Makita SK700D Akumulatorski laser sa više linija - proizvod na akciji cena: 60.590,00 din
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230
Proxxon modelarski stoni cirkular KS 230 - proizvod na akciji cena: 20.340,00 din
Merdevine metalne 2 + 1 gazišta
Merdevine metalne 2 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 2.709,00 din
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch
Električni valjak za brušenje Texoro Bosch - proizvod na akciji cena: 13.777,00 din
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1
Električna kosačica 1800W bez četkica FZR 2065-E Fieldmann 4u1 - proizvod na akciji cena: 25.177,00 din
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140 - proizvod na akciji cena: 3.901,00 din
Makita Akumulatorski ventilator 12V/230V CF101DZ
Makita Akumulatorski ventilator 12V/230V CF101DZ - proizvod na akciji cena: 6.290,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
Stanley FatMax recipro testera lisičiji rep FME360
Stanley FatMax recipro testera lisičiji rep FME360 - proizvod na akciji cena: 12.921,00 din
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ
Makita Akumulatorska tračna brusilica 40V BS001GZ - proizvod na akciji cena: 47.190,00 din