  • Recipro testera 4950MA SKIL MASTERS F0154950MA
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine Servis
   Skil
Proizvođač: Skil
Šifra proizvoda: F0154950MA
Opis i namena proizvoda
Recipro testera SKIL MASTERS
  • Snažan motor od 1050 W i dužina hoda od 28 mm za poslove grubog sečenja
  • VRS izaziva manji zamor: vibracije su ograničene zahvaljujući balansiranom glavnom prenosu
  • Prethodni izbor brzine omogućava sečenje u mnogim materijalima
  • Indikator napajanja vam omogućava da znate kada je alat spreman za upotrebu
  • Zamena sečiva bez alata
  • Mekani rukohvat obezbeđuje savršenu kontrolu
spacer Karakteristike proizvoda
Tehničke karakteristike
  • Ulazna snaga  1050 W
  • Dužina hoda  28 mm
  • Brzina bez opterećenja  800 - 2700 pomaka/min
  • Maksimalna radna sposobnost u drvetu  180 mm
  • Maksimalna radna sposobnost u čeliku  20 mm
  • Maksimalna radna sposobnost u aluminijumu  30 mm
  • Težina  3,7 kg
  •  Platnena torba
  •  Imbus ključ
  •  Sečivo testere
  •  Rok isporuke 7 dana
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Električno rende 110mm GRAPHITE 59G680
cena: 15.420,00 din
 detaljnije
Burgija SDS+ 12x600mm Modeco
Burgija SDS+ 12x600mm Modeco
cena: 919,00 din
 detaljnije
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter - proizvod na akciji
Kutija-organizator konzolni Connect 22" 14lit Keter
Kutija-organizator konzolni Connect 22" KeterIdealan izbor za profesionalce i kućne majstore koji žele lak pristup svom alatu i priboru, ovaj k ...
akcija
Wiha 45289 Set alata za ugradnju zidnih kutija, 23-delni
Wiha 45289 Set alata za ugradnju zidnih kutija, 23-delni - proizvod na akciji cena: 57.090,00 din
43.152,00 din
akcija
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 7,90mm (5kom) Irwin - proizvod na akciji cena: 720,00 din
TCT list kružne testere za aluminijum 235mmx30mmx80z D-72992 Makita
Dvostrano tocilo GBG 60-20 Professional Bosch
Dvostrano tocilo GBG 60-20  Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 36.853,00 din
Dodatak za bušenje bez prašine GDE 16 Plus Bosch
Dodatak za bušenje bez prašine GDE 16 Plus Bosch - proizvod na akciji cena: 13.117,00 din
Stanley digitalna libela 40 cm 0-42-087
Stanley digitalna libela 40 cm 0-42-087 - proizvod na akciji cena: 18.772,00 din
DeWalt DCN681D2 akumulatorski pištolj za klamerice 18V XR, 2x2.0 Ah baterije, punjač i kofer
DeWalt DCN681D2 akumulatorski pištolj za klamerice 18V XR, 2x2.0 Ah baterije, punjač i kofer - proizvod na akciji cena: 106.781,00 din
Knipex 00 21 50 LE Ranac za alat Modular X18
Knipex 00 21 50 LE Ranac za alat Modular X18 - proizvod na akciji cena: 46.698,00 din
Akumulatorska kružna testera-cirkular Bosch GKS 18V-57-2 GX Solo, bez baterije i punjača, 06016C1000
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta
Pneumatska brusilica 125mm 1936/5A Beta - proizvod na akciji cena: 68.250,00 din
Knipex 00 19 72 XS LE Torbica za remen XS za Knipex Cobra® XS i klešta-ključ XS prazna 110 mm
Knipex 00 19 72 XS LE Torbica za remen XS za Knipex Cobra® XS i klešta-ključ XS prazna 110 mm - proizvod na akciji cena: 1.610,00 din
Black & Decker BXPW2200PE Perač pod pritiskom, 150bara
Black & Decker BXPW2200PE Perač pod pritiskom, 150bara - proizvod na akciji cena: 33.313,00 din
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm
Proxxon moment ključ MC 100 MicroClick 3/8”, 20 – 100 Nm - proizvod na akciji cena: 13.500,00 din
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400
DeWalt radni sto za kružne testere DE7400 - proizvod na akciji cena: 43.055,00 din
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din
Knipex 48 11 J0 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm
Knipex 48 11 J0 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm - proizvod na akciji cena: 3.148,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 180mm 44 31 J22
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove kriva 180mm 44 31 J22 - proizvod na akciji cena: 2.817,00 din