  • Recipro testera 4960MA SKIL MASTERS F0154960MA
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine Servis
   Skil
Proizvođač: Skil
Šifra proizvoda: F0154960MA
Opis i namena proizvoda
Recipro testera SKIL MASTERS
  • Snažan motor od 1150 W i dužina hoda od 29 mm za poslove grubog sečenja
  • VRS izaziva manji zamor: vibracije su ograničene zahvaljujući kontra tegu
  • Orbitalni postupak za ravnomerno brže rezultate sečenja
  • Prethodni izbor brzine omogućava sečenje u mnogim materijalima
  • Indikator napajanja vam omogućava da znate kada je alat spreman za upotrebu
  • Zamena sečiva bez alata
  • Mekani rukohvat obezbeđuje savršenu kontrolu
spacer Karakteristike proizvoda
Tehničke karakteristike
  • Ulazna snaga  1150 W
  • Dužina hoda  29 mm
  • Brzina bez opterećenja  800 - 2700 pomaka/min
  • Maksimalna radna sposobnost u drvetu  180 mm
  • Maksimalna radna sposobnost u čeliku  20 mm
  • Maksimalna radna sposobnost u aluminijumu  30 mm
  • Podešavanje putanje  0+1
  • Težina  4,3 kg
  • Platnena torba
  • Imbus ključ
  • Sečivo testere
  • Rok isporuke 7 dana
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Aku sejalica IXES C-GSP800-X Scheppach
cena: 7.700,00 din
 detaljnije
Viljuškar paletni W-PHW 2000 ručni  WOMAX
cena: 31.199,00 din
 detaljnije
Radnička niska čizma br 41 20164 Tigar
akcija
Recipro testera GSA 120 Bosch
Recipro testera GSA 120 Bosch - proizvod na akciji cena: 23.788,00 din
18.000,00 din
akcija
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS
Garnitura nasadnih ključeva 3/4" 26-38mm 8 kom KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.400,00 din
7.890,00 din
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta
Digitalni IC bezkontaktni termometar -50°C do +500°C Beta - proizvod na akciji cena: 19.800,00 din
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr Beorol
Kanap sa sanitarnim sertifikatom 0.4/2 500gr  Beorol - proizvod na akciji cena: 984,00 din
Punjač za akumulatore 12-24V 1498/16A Beta
Punjač za akumulatore 12-24V 1498/16A Beta - proizvod na akciji cena: 74.400,00 din
Električne makaze za živu ogradu Easy HedgeCut 55 Bosch
Električne makaze za živu ogradu Easy HedgeCut 55 Bosch - proizvod na akciji cena: 12.972,00 din
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer
Bosch GSB 24-2 Vibraciona bušilica, 1.100W, L-Kofer - proizvod na akciji cena: 33.870,00 din
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000
Bosch GPB 18V-2 C Akumulatorski radio/punjač, Solo 06014A3000 - proizvod na akciji cena: 21.042,00 din