  • Recipro testerice za metal 3940-150-14-HST Bahco
Unesite Vaš E-mail:
cena: 3.126,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,150 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 3940-150-14-HST
Opis i namena proizvoda
  • Rezni noževi HM kvaliteta dizajnirani su za zahtevno sečenje metala
  • Gotovo neraskidivo Sandflex® bi-metalno sečivo za sve vrste materijale i vrstu kroja
  • HSS sa 8% kobalta na noževima Bi-Metal osigurava ekstremnu izdržljivost
  • HST bi-metalno sečivo s precizno brušenim zubima
spacer Karakteristike proizvoda
  • dužina 150 mm
  • debljina 1.07 mm
  • broj zuba 14
  • težina 140 gr
spacer Obim isporuke
  • 5 kom
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Grafitne četkice komad za VLN1200-210S Villager
cena: 336,00 din
 detaljnije
Nož za kosačicu 32cm FZR 2015-E Fieldmann
Fieldmann FZR 9036-E rezervno sečivo za kosačicu FZR 2015-E ...
 detaljnije
Motorna samohodna kosačica S510VX 750EX GARDENmaster
akcija
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX
Klešta papagaj 1000V 250 mm 87 26 250 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 8.411,00 din
7.199,00 din
akcija
Akumulatorski elektro-pneumatski čekići za bušenje BITURBO sa SDS max prihvatom GBH 18V-36 C Professional Bosch
Akumulatorski elektro-pneumatski čekići za bušenje BITURBO sa SDS max prihvatom GBH 18V-36 C Professional Bosch - proizvod na akciji cena: 144.026,00 din
111.650,00 din
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power
FIELDMANN FDUZ 79020 Baterija 20V Li-Ion 2Ah Fast Power - proizvod na akciji cena: 4.142,00 din
Kombinovana stona testera GTM 12 JL BOSCH
Kombinovana stona testera GTM 12 JL BOSCH - proizvod na akciji cena: 155.326,00 din
Kruna za bušenje SDS-max 68/160/290mm BOSCH
Kruna za bušenje SDS-max 68/160/290mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 36.110,00 din
Makaze za sajle fi6mm 95 61 190mm KNIPEX
Makaze za sajle fi6mm 95 61 190mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 7.884,00 din
DeWalt DCB1104 Punjač 12V,20V,FLEXVOLT
DeWalt DCB1104 Punjač 12V,20V,FLEXVOLT - proizvod na akciji cena: 9.381,00 din
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601
Bosch UniversalLeafBlower Akumulatorski duvač lišća 18V-130, Solo 06008A0601 - proizvod na akciji cena: 11.538,00 din
Diht stacionarni DW733 DeWalt
Diht stacionarni DW733 DeWalt - proizvod na akciji cena: 146.839,00 din
Set viljuškastih ključeva 6-22mm 8kom Beta
Set viljuškastih ključeva 6-22mm 8kom Beta - proizvod na akciji cena: 6.170,00 din
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager
FUSE akumulatorska brushless bušilica 18V VLP 5020 Villager - proizvod na akciji cena: 9.449,00 din
Dvodelno kišno odelo belo XXL
Dvodelno kišno odelo belo XXL - proizvod na akciji cena: 1.368,00 din
Fieldmann FZS 2105-E Električni trimer za travu
Fieldmann FZS 2105-E Električni trimer za travu - proizvod na akciji cena: 3.161,00 din
Kofer za alat sa organizatorom HAWK 26" 35.6Lit Keter
Kofer za alat sa organizatorom HAWK 26" 35.6Lit Keter - proizvod na akciji cena: 8.617,00 din
Recipro testera sa koferom JR3051TK Makita
Recipro testera sa koferom JR3051TK Makita - proizvod na akciji cena: 25.590,00 din
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket
Testera za grane profi sa futrolom SME-27G Falket - proizvod na akciji cena: 3.744,00 din
Knipex 48 11 J0 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm
Knipex 48 11 J0 Precizna klešta za sigurnosne unutrašnje prstenove 140 mm - proizvod na akciji cena: 3.148,00 din
Proxxon 21-delni set viljuškasto okastih ključeva 6-32mm Slimline
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom
Hikoki ekseri 21°- 3.1 x 90mm 2500kom - proizvod na akciji cena: 11.160,00 din