  • Rezervno sečivo za BIHUI PTKJ gleterice PTKJ100-SB
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.582,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,260 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Bihui
Proizvođač: Bihui
Šifra proizvoda: PTKJ100-SB
Opis i namena proizvoda
  • BIHUI PTKJ100-SB je rezervno sečivo za dvoručne gletere serije PTKJ, dizajnirano za postizanje savršeno glatkih i ravnomernih površina u građevinskim i završnim radovima. Izrađeno od fleksibilnog nerđajućeg čelika debljine 0,3 mm, ovo sečivo obezbeđuje visoku preciznost, otpornost na koroziju i dug vek trajanja. Zahvaljujući zaobljenim ivicama, sprečava se oštećenje podloge i ostavljanje tragova, omogućavajući neprimetan i profesionalan završetak. Sečivo je dostupno u pet širina (250, 400, 600, 800 i 1000 mm), što ga čini prilagodljivim različitim formatima rada, a jednostavna i brza zamena povećava produktivnost na gradilištu. Sa težinom od 260 g, lako se rukuje, čineći ga idealnim izborom za profesionalne majstore koji traže pouzdanost i kvalitet u svakom detalju.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Brend: BIHUI
  • Model: PTKJ100-SB
  • Tip: rezervno sečivo za dvoručnu gleteru (serija PTKJ)
  • Materijal: fleksibilni nerđajući čelik
  • Debljina: 0,3 mm
  • Širina:1000 mm
  • Karakteristike: zaobljene ivice, jednostavna zamena, visoka preciznost
  • Težina: 260 g
  • Primena: završna obrada i glačanje maltera, gipsa, kitova u građevinarstvu
  • Prednosti: sprečava oštećenje površine, dugotrajno, prilagodljivo različitim formatima
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kofer za alat plastični 3000F plastični MAKUBA-ALLIT
Kofer plastičniDimenzija: 410x320x155 mm ...
cena: 3.167,00 din
 detaljnije
Nareznica DIN EN 22568 HSS MF 30x2 Ruko
 detaljnije
Cerada HARD polietilen 3 x 5 m 110gr/m2
akcija
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo
Bosch GLI 18V-1200 C aku led reflektor Solo - proizvod na akciji cena: 14.685,00 din
11.390,00 din
akcija
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm
DeWalt DT6956 set burgija za beton, 5 komada, 4–10 mm - proizvod na akciji cena: 1.971,00 din
1.620,00 din
Hogert HT1R480 set alata 29 kom 1/2 ”
Hogert HT1R480 set alata 29 kom 1/2 ” - proizvod na akciji cena: 11.813,00 din
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH - proizvod na akciji cena: 14.551,00 din
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm
Knipex 70 05 180 bočne sečice hromirane 180 mm - proizvod na akciji cena: 5.088,00 din
Klešta za skidanje izolacije VDE 13 46 165 Knipex
Klešta za skidanje izolacije VDE 13 46 165 Knipex - proizvod na akciji cena: 7.792,00 din
FIELDMANN FDB 200901-E Ugaona brusilica 125mm 900W
FIELDMANN FDB 200901-E Ugaona brusilica 125mm 900W - proizvod na akciji cena: 5.303,00 din
DeWalt DT2053 list testere za ubodnu testeru 100 mm (5 komada)
DeWalt DT2053 list testere za ubodnu testeru 100 mm (5 komada) - proizvod na akciji cena: 1.084,00 din