  • RLT1000EX Trimer za travu Ryobi
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godine
   Ryobi
Proizvođač: Ryobi
Šifra proizvoda: RLT1000EX
Opis i namena proizvoda
  • Snažan električni trimer : 1000 W
  • Prečnik sečenja 38 cm
  • Lagan alat za demontiranje za transport i skladištenje
  • Kablovski držač
  • Dvo nitna struna
  • Udobne podesive ručke
  • Indikator pokazuje kada ™ alatka je priključena
  • Visoka brzina rotacije za veliku efikasnost sečenja
  • Lako , jednostavno rukovanje , dobro izbalansiran alat
spacer Karakteristike proizvoda
  • Ulazna snaga : 1000 W
  • Brzina bez opterećenja : 7000 o / min
  • Širina sečenja: 38 cm
  • Prečnik niti : 1,6 mm
  • Nivo zvučnog pritiska : 94 dB (A )
  • Težina : 4 kg
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Komentari proizvoda
milenko, 12. Aug, 2018.
Inace model mog trimera je ryobi rlt30ces.Molim vas da mi pomognete u pronalazenju glave.
milenko, 12. Aug, 2018.
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Bosch Set akumulatora Starter-Set 18V, 1600A031T6 - proizvod na akciji
Bosch Set akumulatora Starter-Set 18V, 1600A031T6
Početnički komplet 18 V sa jednim 4,0 Ah akumulatorom i punjačem predstavlja idealno rešenje za sve korisnike koji žele da započnu rad sa ...
cena: 11.053,00 din
8.570,00 din
 detaljnije
Kombinovana klešta 405/4G 160mm UNIOR
Kombinovana klešta 405/4G 160mm UNIORmaterijal: specijalni alatni čelikkovana, potpuno poboljšana i ojačanarezne ivice induktivno kalj ...
cena: 1.764,00 din
 detaljnije
Ključ okasto-viljuškasti 6mm NEO TOOLS
akcija
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA
Električno rende za drvo 900W 1911B MAKITA - proizvod na akciji cena: 32.490,00 din
25.990,00 din
akcija
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta
Pneumatski odvijač 770Nm 1927XM Beta - proizvod na akciji cena: 41.400,00 din
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi
Hikoki WR36DB Akumulatorski udarni zavrtač 36V 1/2" Hitachi - proizvod na akciji cena: 51.228,00 din
Knipex 90 31 03 BK sekač cevi Tubix XL 260mm, 6 - 76 mm
Knipex 90 31 03 BK sekač cevi Tubix XL 260mm, 6 - 76 mm - proizvod na akciji cena: 16.089,00 din
Proxxon ručni rezač sa vrućom žicom THERMOCUT 230/E
Proxxon ručni rezač sa vrućom žicom THERMOCUT 230/E - proizvod na akciji cena: 18.384,00 din
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 20/1000/950 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 6.936,00 din
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000 - proizvod na akciji cena: 26.419,00 din