Šifra proizvoda: EVO180-V2
Opis i namena proizvoda
  • Ručna kružna testera za metal EVO180-V2 Evolution
  • Ručni cirkular za metal je Idealan za upotrebu na terenu i gradilištima.
  • Rezanje metala bez grejanja reznog dela.
  • Rezanje bez varnica
  • Dugi radni vek testera
  • Idealan hladni rez
  • Idealan za sečenje čeličnih ploča, kutija, cevi, skela, obloga i krovnih pokrivača
spacer Karakteristike proizvoda
  • Snaga 1100 W
  • Težina 6.5 kg
  • Broj obrtaja 3500 1/min
  • Ugao rezanja 0-45
  • debljina reza 8 mm
  • Kapacitet reza kutija 50 x 50 mm ( debljina 3mm )
spacer Obim isporuke
  • list testere
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Bosch GWS 14-125 S mala ugaona brusilica 1.400 W sa potenciometrom, 06017D0100 - proizvod na akciji
Bosch GWS 14-125 S mala ugaona brusilica 1.400 W sa potenciometrom, 06017D0100
cena: 25.005,00 din
19.390,00 din
 detaljnije
Motorna kosačica za travu sa korpomi podesivom ručicom LM1 AP46 Cub Cadet
cena: 54.480,00 din
 detaljnije
Ekseri - municija za el. heftalicu 2600kom E Tip J 19mm Novus
akcija
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 17mm 98 04 17 - proizvod na akciji cena: 5.717,00 din
4.430,00 din
akcija
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000
Bosch GSR 185-Li Akumulatorska bušilica - odvrtač 18V, 2x2,0 Ah + kofer 06019K3000 - proizvod na akciji cena: 26.419,00 din
Dodatak za bušenje bez prašine GDE 16 Plus Bosch
Dodatak za bušenje bez prašine GDE 16 Plus Bosch - proizvod na akciji cena: 13.117,00 din
Akumulatorska bušilica - odvrtač GSR 120-LI 2x2,0Ah Professional Bosch
Garnitura viljuškasto-okasti ključevi 8-19mm KS TOOLS
Garnitura viljuškasto-okasti ključevi 8-19mm KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 28.800,00 din
Proxxon Profesionalni set za završno brušenje i poliranje
Proxxon Profesionalni set za završno brušenje i poliranje - proizvod na akciji cena: 4.308,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din
Bosch akumulatorske makaze za živu ogradu UniversalHedgecut 18V-50 Solo
Bosch akumulatorske makaze za živu ogradu UniversalHedgecut 18V-50 Solo - proizvod na akciji cena: 20.279,00 din