Šifra proizvoda: EVO230HDX
Opis i namena proizvoda
  • Ručna kružna testera za metal EVO230HDX Evolution
  • Višenamenski cirkular za metal
  • Idealan za rezanje cevi, profila, ploča itd
  • Hladan rez sa min varnicama
  • Idealan alat za rad na terenu i gradilištima
spacer Karakteristike proizvoda
  • 0-45 ° nagib rezanja
  • Laser
  • Snaga motora 1750 W
  • Max dimenzija kutije (6mm zid 90 °) - 84mm
  • Max dimenzija kutije (6mm zid 45 °) - 53mm
  • Maksimalna debljina sečenja ( meki čelik ) - 12mm
  • Brzina (bez opterećenja ) - 2700 obrtaja
  • Nivo vibracija 3,9 m/s2
  • dimenzija testere - 230mm prečnik i 25.4mm prihvat
  • Težina 9 kg
spacer Obim isporuke
  • List testere za metal
spacer Filmovi
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kružna testera za drvo 400mm/30–25,4-20-16mm 60z
cena: 4.462,00 din
 detaljnije
Alat za sabijanje opruga amortizera 2051/4 21mm UNIOR
cena: 92.134,00 din
 detaljnije
Merač pritiska u gumama
Merač pritiska u gumama
akcija
Set 18 nasadnih Inbus ključeva 4-19mm 923E-PE/C18 Beta
Set 18 nasadnih Inbus ključeva 4-19mm 923E-PE/C18 Beta - proizvod na akciji cena: 13.650,00 din
10.236,00 din
akcija
Bosch AdvancedMulti 18 Solo, 0603104000 Akumulatorski multifunkcionalni alat, bez baterija
15.300,00 din
Pneumatski odvijač 1927P 1/2" 1750Nm Beta
Pneumatski odvijač 1927P 1/2" 1750Nm Beta - proizvod na akciji cena: 46.500,00 din
Probojna burgija SDS-max 55/850/1000mm BOSCH
Probojna burgija SDS-max 55/850/1000mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 45.986,00 din
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH - proizvod na akciji cena: 14.551,00 din
Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ
Hikoki akumulatorska bušilica-zavrtač 18V (2X2.0Ah) DV18DA-WCZ - proizvod na akciji cena: 22.992,00 din
Špic SDSMAX 280/12mm MAKITA
Špic SDSMAX 280/12mm MAKITA - proizvod na akciji cena: 1.352,00 din
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 9.990,00 din
Bosch GDS 18V-1000 Professional akumulatorski udarni odvrtač (Solo)
Bosch GDS 18V-1000 Professional akumulatorski udarni odvrtač (Solo) - proizvod na akciji cena: 50.166,00 din
DeWalt DCS438N Akumulatorska kružna testera, 18V 76 mm, bez baterije i punjača
DeWalt DCS438N Akumulatorska kružna testera, 18V 76 mm, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 35.718,00 din
Kapro infracrvena termo kamera - skener K399
Kapro infracrvena termo kamera - skener K399 - proizvod na akciji cena: 84.240,00 din
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH
Električni rezač kanala u betonu GNF 35 CA BOSCH - proizvod na akciji cena: 91.157,00 din
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba
DeWalt DT1945 list za kružnu testeru 190 mm, 40 zuba - proizvod na akciji cena: 2.332,00 din
Profesionalni set alata od 240 delova u kolicima sa 7 fioka 2400S-O7/E-L Beta
Nasadni ključ 1/2" 14mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 14mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din
DeWalt DCB546-XJ baterija XR FLEXVOLT 6Ah
DeWalt DCB546-XJ baterija XR FLEXVOLT 6Ah - proizvod na akciji cena: 24.479,00 din
Pneumatska račna-odvijač 3/8" KS TOOLS
Pneumatska račna-odvijač 3/8" KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 14.160,00 din
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON - proizvod na akciji cena: 3.900,00 din