  • Ručni cirkular 1800W IE-CS1800 Iskra
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   IskraERO
Proizvođač: IskraERO
Šifra proizvoda: IE-CS1800
Opis i namena proizvoda
  • Ručni cirkular iz ISKRA ERO linije proizvoda, namenjen za poluprofesionalnu upotrebu
  • Kompaktnih dimenzija, sa gumiranom ručkom za udobnije korištenje
  • Podesiv ugao omogućava sečenje do 45°
  • Podesiva zaštita i lasersko navođenje obezbeđuju precizan i siguran rad
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip Ručni cirkular
    Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
    Snaga 1800 W
    Obrtaji    5000 min-1 (bez opterećenja)
    Oštrica    210 (prečnik)
    Dubina reza 48 mm (pod uglom od 45°), 73 mm (pod uglom od 90°)
    Dužina kabla 2 m
    Masa 4.3 kg
    Dodatne funkcije Lasersko navođenje, gumirana ručka, podesiva zaštita
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nasadni ključ produženi 1/2" 24mm Neo Tools
Produžena gedora 1/2″ TOPEX (76 mm) predstavlja pouzdan i izdržljiv alat namenjen za precizne mehaničke i servisne radove. Ova produžena ged ...
cena: 748,00 din
 detaljnije
Makaze - klešta za PVC profile i gumu LEVIOR
cena: 2.075,00 din
 detaljnije
Univerzalni skalpel Iskra Ero
Univerzalni skalpel Iskra Ero
akcija
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm
Dijamantska rezna ploča Best for Concrete Bosch 2608602660, 450 x 25,40 x 3,6 x 12 mm - proizvod na akciji cena: 46.079,00 din
35.720,00 din
akcija
DeWalt DWST1-71229 Kolica za alat
DeWalt DWST1-71229 Kolica za alat - proizvod na akciji cena: 12.890,00 din
10.620,00 din
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon
Fieldmann FDS 10102-A Akumulatorski odvijač Li-Jon - proizvod na akciji cena: 2.369,00 din
Akumulatorski usisivač Bosch UniversalVac 18 Solo; bez baterije i punjača
Fuse akumulatorski motokultivator-freza 2x18V Villager
Fuse akumulatorski motokultivator-freza 2x18V Villager - proizvod na akciji cena: 26.669,00 din
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 44mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.126,00 din
Klešta špicasta 160 mm 30 16 160 KNIPEX
Klešta špicasta 160 mm 30 16 160 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.809,00 din
Hikoki G3615DVE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 150 mm Hitachi
Hikoki G3615DVE 36V Akumulatorska ugaona brusilica 150 mm Hitachi - proizvod na akciji cena: 41.196,00 din
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah
RUBI 60934 Akumulatorska vibro i vakum ploča 1x2.0Ah - proizvod na akciji cena: 32.498,00 din
Električno rende PHO 1500 Bosch
Električno rende PHO 1500 Bosch - proizvod na akciji cena: 12.394,00 din
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch
Glodalica za ivice GKF 550 Bosch - proizvod na akciji cena: 10.722,00 din
Struna za trimer četvrtasta 5LB 2.7mm x 310 m Villager
Struna za trimer četvrtasta 5LB 2.7mm x 310 m Villager - proizvod na akciji cena: 3.602,00 din
DeWalt DCD708D2T Akumulatorska Vibraciona Bušilica - Odvrtač 18V
DeWalt DCD708D2T Akumulatorska Vibraciona Bušilica - Odvrtač 18V - proizvod na akciji cena: 36.784,00 din
DeWalt DCM849N 18V XR akumulatorska polirka, Solo
DeWalt DCM849N 18V XR akumulatorska polirka, Solo - proizvod na akciji cena: 47.967,00 din
Udarni odvijač 850W 6906 MAKITA
Udarni odvijač 850W 6906 MAKITA - proizvod na akciji cena: 63.990,00 din