  • Trimer nastavak: Dužina reza od 410 mm i ukupni domet od 2,6 m omogućuju brzo i efikasno trimovanje živih ograda.
  • Nastavak za grane: Brzina sečenja od 4,5 m/s , dužina reza od 180 mm i ukupni domet od 2,35 m pružaju profesionalne rezultate pri obrezivanju grana.
  • Kao deo Scheppach IXES 20V sistema, ovaj alat osigurava maksimalnu mobilnost i fleksibilnost. Svi akumulatori i punjači iz ove serije su kompatibilni, što omogućuje laganu integraciju u postojeće sustave. Akumulator i punjač se prodaju zasebno, što pruža korisnicima mogućnost prilagođavanja svoje opreme potrebama.
  • Kao dio Scheppach IXES 20V serije, ovaj alat pruža maksimalnu fleksibilnost i kompatibilnost, čime se postaje nezaobilazan partner za svaki posao na dvorištu.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Napon 20V
  • Masa bruto:5,9 kg
  • Masa neto:4,85 kg
  • Dimenzije trimera za živu ogradu:
  • Visina mašine: 130 mm
  • Širina mašine: 130 mm
  • Dužina mašine sa nastavkom: 2600 mm
  • Dužina mašine bez nastavka: 1970 mm
  • Dimenzije testere na štapu:
  • Visina mašine: 130 mm
  • Širina mašine: 130 mm
  • Dužina mašine sa nastavkom: 2350 mm
  • Dužina mašine bez nastavka: 1750 mm
  • Dimenzije multifunkcionalnog alata za baštu:
  • Visina mašine 1: 135 mm
  • Visina mašine 2: 130 mm
  • Dužina mašine 1: 1970 mm
  • Dužina mašine 2: 1750 mm
spacer Obim isporuke
  • punjač + baterija 2 Ah
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Ključevi nasadni i nastavci, prihvat 1/4", u metalnoj kutiji 188B  44kom UNIOR
cena: 25.840,00 din
 detaljnije
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK3 HSS Ø 28,00mm Ruko
Spiralna burgija DIN 345 tip N MK3 HSS Ø 28,00mm RukoVisoko efikasna standardna burgija sa Morzeovim konusom.Za bušenje čelika, livenog ...
cena: 5.419,00 din
 detaljnije
Stanley FMHT0-77407 FATMAX Detektor žice
akcija
Stanley Multimetar STHT0-77364
Stanley Multimetar STHT0-77364 - proizvod na akciji cena: 4.469,00 din
3.900,00 din
akcija
Rubi STAR-63 PLATINUM ručna mašina za sečenje keramike 63cm
Rubi STAR-63 PLATINUM ručna mašina za sečenje keramike 63cm - proizvod na akciji cena: 21.063,00 din
17.350,00 din
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 16.182,00 din
DeWalt DCS369N Akumulatorska univerzalna testera, bez baterije i punjača
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR
Makaze za živu ogradu 58cm LEVIOR - proizvod na akciji cena: 2.192,00 din
Set turpija za metal 200mm 5/1 1719BMA8/S5 Beta
Set turpija za metal 200mm 5/1 1719BMA8/S5 Beta - proizvod na akciji cena: 13.275,00 din
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta
Istakalica ulja gravitaciona 90 L Beta - proizvod na akciji cena: 112.350,00 din
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH
Vibraciona brusilica GSS 23 A BOSCH - proizvod na akciji cena: 14.551,00 din
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka ojačana 99 14 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.809,00 din