  • Senco SLS18MG-L pneumatski pištolj za klamerice, raspona od 9.5 do 38 mm, pruža izuzetnu efikasnost i pouzdanost za profesionalnu upotrebu u industriji i građevinarstvu.
  • Rotirajuća kuka za kaiš: Poboljšava mobilnost i pristup teško dostupnim mestima.
  • Ez-clear magacin: Minimizira prekide u radu i omogućava efikasnije postavljanje klamerica.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Kolacioni ugao 0 °
  • Bez ulja da
  • Radna temperatura -18 - 49 °C
  • Režim pucanja Dvojno
  • Kapacitet magazina 110
  • Veličina ulaza vazduha 1/4" ženski
  • Potrošnja vazduha na 60 udara/min 68,0 l/m
  • Radni pritisak 4,8 - 8,3 bara
  • Nivo zvučnog pritiska 67,9 Lpa
  • Nivo snage zvuka 78.9 Lva
  • Nivo vibracija 2,5 m/s2
  • Dužina spajalice 9,5 - 38 mm
  • Vrsta klamerica L
  • Širina klamarice 6.4 mm
  • Težina 1.17 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Kružna testera za drvo HSS 400x30x2mm 56z PILANA
cena: 4.449,00 din
 detaljnije
Burgija SDS+ za armirani beton 10/265/200 Nemesis II Makita
cena: 1.234,00 din
 detaljnije
Ručna pumpa za pretakanje tečnosti sa crevom 100 cm – pretakač sa pumpicom 15 mm
akcija
Električne makaze za lim JS3201J Makita
Električne makaze za lim JS3201J Makita - proizvod na akciji cena: 44.990,00 din
35.990,00 din
akcija
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 32.044,00 din