  • Set mikrometara 4kom IN3203-1004A Insize
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Insize
Proizvođač: Insize
Šifra proizvoda: IN3203-1004A
Opis i namena proizvoda
  • Set mikrometara IN3203-1004A Insize
spacer Karakteristike proizvoda
  • opseg merenja: 0 - 100 mm
  • podela: 0,01 mm
  • material: sa karbidnim vrhovima
  • standard DIN863
spacer Obim isporuke
  • 3203-25A 0 - 25 mm 4 µm
  • 3203-50A 25 - 50 mm 4 µm
  • 3203-75A 50 - 75 mm 5 µm
  • 3203-100A 75 - 100 mm 5 µm
Komentariši proizvod
1.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
100 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Makita B-64294 šiljato dleto za SDS-PLUS bušilice 250mm