  • Set nasadnih izolovanih ključeva VDE 1/2" 190VDEDP6P13B Unior
Unesite Vaš E-mail:
cena: 45.607,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 3,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 619420
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • dimenzije kutije: 321x198x54 mm
  • težina 3100 gr
spacer Obim isporuke
  • Ključ nasadni, prihvat 1/2", izolovan 190/2VDEDP 8, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27
  • Čegrtaljka dvosmerna, izolovana, prihvat 1/2" 190.1AVDEDP 1/2"
  • Nastavak izolovan, prihvat 1/2"    190.4/2VDEDP 1/2"x125
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Merna traka čelična Rapid Long 10m Festa
cena: 644,00 din
 detaljnije
Okasti ključ 18x19 Cr-V Womax
Okasti ključ 18x19 Cr-V Womax
 detaljnije
Burgija SDS+ za armirani beton 6/115/50 Nemesis II Makita
akcija
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro
Libela 779 SPIRIT 50cm Kapro - proizvod na akciji cena: 1.440,00 din
1.311,00 din
akcija
Makita list testere za drvo Specialized 160x20x48z B-08931
Makita list testere za drvo Specialized 160x20x48z B-08931 - proizvod na akciji cena: 7.546,00 din
6.658,00 din
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904
Bosch Građevinski laser UniLevel 3 Basic, 0603663904 - proizvod na akciji cena: 17.740,00 din
Wiha 40674 odvijač TorqueVario®-S podesivi moment 14 delova sa torbicom
Vibraciona bušilica BEH710 Black&Decker
Vibraciona bušilica BEH710 Black&Decker - proizvod na akciji cena: 11.249,00 din
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m
Zaštitna vrata sa rajfešlusom 1x2.3m - proizvod na akciji cena: 1.764,00 din
Black & Decker BXPW2200PE Perač pod pritiskom, 150bara
Black & Decker BXPW2200PE Perač pod pritiskom, 150bara - proizvod na akciji cena: 33.313,00 din
Akumulatorska ručna kružna testera DHS660Z Makita
Akumulatorska ručna kružna testera DHS660Z Makita - proizvod na akciji cena: 42.490,00 din
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita
Krunasta testera Bi-metal 83mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.878,00 din
DeWalt DCMASST1N dodatak za šišanje trave, dodatak za trimer
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS
Rezač za cevi RAS Cu-INOX 3-28 MINI REMS - proizvod na akciji cena: 6.440,00 din
Knipex 97 51 10 krimp klešta za stezanje Western priključaka 190 mm
Knipex 97 51 10 krimp klešta za stezanje Western priključaka 190 mm - proizvod na akciji cena: 5.191,00 din
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex
Sečice multi komponentne 160 mm Knipex - proizvod na akciji cena: 6.099,00 din
DeWalt DWE4557 Ugaona brusilica 180mm 2.400W
DeWalt DWE4557 Ugaona brusilica 180mm 2.400W - proizvod na akciji cena: 40.021,00 din
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON
Mač za testeru 3/8 1.6mm 40cm PRO-LITE OREGON - proizvod na akciji cena: 3.900,00 din
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH
Električna bušilica 350W GBM 6 RE BOSCH - proizvod na akciji cena: 16.182,00 din
Makaze za kablove 320 mm 95 32 320 KNIPEX
Makaze za kablove 320 mm 95 32 320 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 61.002,00 din
Stanley FMCW220B akumulatorska šlajferica ekscentar 18V Solo
Stanley FMCW220B akumulatorska šlajferica ekscentar 18V Solo - proizvod na akciji cena: 11.496,00 din
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH
Ručni cirkular za drvo PKS 55 BOSCH - proizvod na akciji cena: 15.191,00 din
Bosch PBS 75 AE tračna šlajferica - brusilica 750W
Bosch PBS 75 AE tračna šlajferica - brusilica 750W - proizvod na akciji cena: 25.841,00 din