  • Špic-dleto samooštreće 400mm za HM1812/1802/GSH27 Makita
Unesite Vaš E-mail:
cena: 4.486,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Makita
Proizvođač: Makita
Šifra proizvoda: B-10372
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • dužina 400 mm
  • prihvat 28.6 mm
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1050Nm DTW1001Z Makita - proizvod na akciji
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1050Nm DTW1001Z Makita
Akumulatorski udarni odvijač bez četkica 1050Nm DTW1001Z MakitaBL motor bez četkica (BLDC)Elektronsko dugme za regulaciju brzineKompaktan i lagan m ...
cena: 54.290,00 din
43.390,00 din
 detaljnije
Skalpel Model A-1 Olfa
Skalpel Model A-1 Olfa
Skalpel Model A-1 OlfaStandardni OLFA skalpel iz serije A koji koristi nožiće od 9 mm širine. Rukohvat izradjen od najkvalitetnije plastike&nb ...
 detaljnije
Kombinovani filter 3/8" ulje/voda Einhell
akcija
Villager akumulatorska prskalica BS 8
Villager akumulatorska prskalica BS 8 - proizvod na akciji cena: 3.906,00 din
3.515,00 din
akcija
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta
Lemilica pištolj 150W 1812/150 Beta - proizvod na akciji cena: 13.350,00 din
Profesionalni set alata od 240 delova u kolicima sa 7 fioka 2400S-O7/E-L Beta
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180
Knipex Strix klešta za skidanje izolacije 1000V VDE 180mm 13 66 180 - proizvod na akciji cena: 9.587,00 din
Kapro infracrvena termo kamera - skener K399
Kapro infracrvena termo kamera - skener K399 - proizvod na akciji cena: 84.240,00 din
Wiha 44685 set gedora i bitova, 1/4" i 1/2", 60 delova, u L-Boxxu
Kompaktni digitalni multimetar 1760S Beta
Kompaktni digitalni multimetar 1760S Beta - proizvod na akciji cena: 13.650,00 din
Ugaona brusilica 230 mm, 2200 W DWE492 Dewalt
Ugaona brusilica 230 mm, 2200 W DWE492 Dewalt - proizvod na akciji cena: 26.110,00 din
Baterijska Lampa FL-810 HAMA
Baterijska Lampa FL-810 HAMA - proizvod na akciji cena: 1.440,00 din
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF485RFJ Makita
Akumulatorska bušilica - odvijač DDF485RFJ Makita - proizvod na akciji cena: 40.990,00 din
Punjač za akumulatore 12-24V 1498/16A Beta
Punjač za akumulatore 12-24V 1498/16A Beta - proizvod na akciji cena: 74.400,00 din
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker
Ugaona brusilica 115mm BEG110 Black & Decker - proizvod na akciji cena: 6.512,00 din
Burgija za drvo ravna 14x157mm Irwin
Burgija za drvo ravna 14x157mm Irwin     - proizvod na akciji cena: 263,00 din
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta
Petodelni komplet alata za tapacirung Beta - proizvod na akciji cena: 6.524,00 din
Hikoki WR36DA Akumulatorski udarni zavrtač 36V 3/4" Hitachi
Hikoki WR36DA Akumulatorski udarni zavrtač 36V 3/4" Hitachi - proizvod na akciji cena: 51.228,00 din