  • Stabilizator napona 1400W SDC-2000VA
Unesite Vaš E-mail:
cena: 21.207,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 8,000 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
Šifra proizvoda: SDC-2000VA
Opis i namena proizvoda
  • Snaga: 2000VA / 1400W
  • Tehnologija: Digitalni sklop + servo motor
  • Ulazni napon: 140-260VAC
  • Ulazna frekvencija: 50/60Hz
  • Izlazni napon: 220VAC
  • Izlazna preciznost: ±3%
  • Efikasnost: 98%
  • Faza: jedno fazni
  • LCD Display: prikaz ulazno/izlaznog napona
  • Zaštita od visokog napona: da
  • Zaštita od niskog napona: da
  • Zaštita od preopterećenja: da
  • Temperaturna zaštita: da
  • Hlađenje: ventilator
  • Sigurnosni standardi: CE,EN 60950,EN55024
  • Radna temperatura: 0°C - 40°C
  • Temperatura skladištenja: -15°C - 45°C
  • Dimenzije: 335mm × 172mm × 215mm
  • Težina: cca. 7.7 kg
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Samohodna motorna kosačica kosilica MS173-51E 4.1 KS električni start
cena: 55.990,00 din
 detaljnije
Sajla za čišćenje cevi za el. mašine C-10 22 mm Ridgid
Sajla za čišćenje cevi za el. mašine C-10 22 mm RidgidIdealna za čišćenje kanalizacionih odvoda prečnika 110 do 160 mm ...
 detaljnije
Odvijač CR pljosnati sa OK ojačanjem 600CR  1,2 x 8,0 UNIOR
akcija
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu
FIELDMANN FZN 2505-E Električni trimer za ogradu - proizvod na akciji cena: 8.511,00 din
6.499,00 din
akcija
Set nasadnih ključeva za oštre vijke 4 kom. ekstra duboki KS TOOLS
5.490,00 din
Kablovi za startovanje 300A 2,5m
Kablovi za startovanje  300A 2,5m - proizvod na akciji cena: 1.030,00 din
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah
Black&Decker BCD001C1 Aku bušilica, 18V 1x1.5Ah - proizvod na akciji cena: 16.873,00 din
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W
FIELDMANN FDP 200712-E Ubodna testera 710W - proizvod na akciji cena: 4.737,00 din
Polir sunđer beli 150 mm Makita
Polir sunđer beli 150 mm Makita - proizvod na akciji cena: 1.200,00 din
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A11 KNIPEX
Klešta seger kriva specijal 125 mm 46 21 A11 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.724,00 din
Ubodne testerice HC12 R za drvo 75mm (5kom) Wilpu
Ubodne testerice HC12 R za drvo 75mm (5kom) Wilpu - proizvod na akciji cena: 360,00 din
Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 250mm Unior
Ključ podešavajući izolovani 250/1VDEDP 250mm Unior - proizvod na akciji cena: 5.566,00 din
Stona kombinovana testera LH1040 Makita
Stona kombinovana testera LH1040 Makita - proizvod na akciji cena: 77.490,00 din
Set alata u koferu 163 kom 2056E/E-20 Beta
Set alata u koferu 163 kom 2056E/E-20 Beta - proizvod na akciji cena: 83.100,00 din
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro
Laserski nivelator 875GS Prolaser Set - zelen Kapro - proizvod na akciji cena: 42.792,00 din
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 D kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 5/160/100 D kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 299,00 din
Električni mešač Twister Evolution
Električni mešač Twister Evolution - proizvod na akciji cena: 32.594,00 din
DeWALT ugaona brusilica 115mm DWE4056
DeWALT ugaona brusilica 115mm DWE4056 - proizvod na akciji cena: 13.984,00 din
FIELDMANN FDUV 70115-A Akumulatorska bušilica 20V Fast Power
FIELDMANN FDUV 70115-A Akumulatorska bušilica 20V Fast Power - proizvod na akciji cena: 10.558,00 din