  • Stanley FMHT33100-0 Metar 5m
  • Stanley FMHT33100-0 Metar 5m
  • Stanley FMHT33100-0 Metar 5m
  • Stanley FMHT33100-0 Metar 5m
  • Stanley FMHT33100-0 Metar 5m
  • Stanley FMHT33100-0 Metar 5m
  • Stanley FMHT33100-0 Metar 5m
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   STANLEY
Proizvođač: STANLEY
Šifra proizvoda: FMHT33100-0
Opis i namena proizvoda
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina: 5 metara – praktično za raznovrsna merenja
  • Oznake na obe strane: omogućavaju precizno merenje iznad glave – lakše očitavanje
  • Multi-Catch Hook kuka: dodatna kontakt površina – bolji hvat i sigurnost pri merenju
  • BladeArmor® premaz: zaštita prvih 20 cm trake – smanjuje habanje i cepanje
  • Izdržljiv premaz trake: produžava vek trajanja – otporan na habanje i teške uslove
  • Robusni dizajn: namenjen za profesionalnu upotrebu – pouzdan u najekstremnijim uslovima
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
 detaljnije
Guma za gradjevinska kolica unutrašnja i spoljna 350x8
cena: 665,00 din
 detaljnije
Beorol Dijamantska kruna za keramiku 30mm PROcut
akcija
Bosch GRT 18V-33 Solo Akumulatorski Trimer za Travu
Bosch GRT 18V-33 Solo Akumulatorski Trimer za Travu - proizvod na akciji cena: 36.337,00 din
29.800,00 din
akcija
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX
Klešta kombinovana 03 02 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.715,00 din
2.880,00 din
Samohodna Motorna Kosačica S460VX PRO GARDENmaster
Samohodna Motorna Kosačica S460VX PRO GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 48.990,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13 - proizvod na akciji cena: 5.356,00 din
Odvijač šrafciger ravni 98 20 40 1000V 4x100mm KNIPEX
Odvijač šrafciger ravni 98 20 40 1000V 4x100mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 1.269,00 din
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta
Merdevine metalne 5 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 5.166,00 din
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm
Knipex 90 10 165 BK CutiX® skalper 165 mm - proizvod na akciji cena: 3.849,00 din
Komplet makaze za orezivanje, testera i futrola STREND PRO
Komplet makaze za orezivanje, testera i futrola STREND PRO - proizvod na akciji cena: 2.165,00 din
Akumulatorska ledjna prskalica MX16 GARDENmaster
Akumulatorska ledjna prskalica MX16 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 6.590,00 din
Akumulatorski udarni odvrtač Bosch GDS 12V-115 Solo 3/8"
Akumulatorski udarni odvrtač Bosch GDS 12V-115 Solo 3/8" - proizvod na akciji cena: 22.033,00 din
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160
Knipex sečice CoBolt® 160mm 71 31 160 - proizvod na akciji cena: 6.017,00 din
Laserski daljinomer Bosch GLM 50-22 Professional (0601072S00)
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS
Nasadni ključ 1/2" 10mm duži KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 936,00 din
Bosch akumulatorska vibraciona bušilica GSR 18V-150 C + 3x ProCore 18V 8.0 Ah + GAL 1880 CV + L-BOXX, 0615A5002T
Bosch akumulatorska vibraciona bušilica GSR 18V-150 C + 3x ProCore 18V 8.0 Ah + GAL 1880 CV + L-BOXX, 0615A5002T - proizvod na akciji cena: 87.328,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/260/200 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/260/200 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 439,00 din
Akumulatorska Ubodna univerzalna testera Bosch AdvancedCut 18 solo 06033D5100
Kapro merna traka 660N 30m
Kapro merna traka 660N 30m - proizvod na akciji cena: 3.336,00 din
Električna bušilica 800V, 26mm HR2670FT SDS plus Makita
Električna bušilica 800V, 26mm HR2670FT SDS plus Makita - proizvod na akciji cena: 34.990,00 din
Akumulatorske makaze za grane 25mm PS25 Pro GARDENmaster
Akumulatorske makaze za grane 25mm PS25 Pro GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 19.990,00 din