  • Stanley STHT10019-9 skalpel 18 mm + 20x10 rezervnih sečiva u organizatoru
Unesite Vaš E-mail:
cena: 7.843,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   STANLEY
Proizvođač: STANLEY
Šifra proizvoda: STHT10019-9
Opis i namena proizvoda
  • Ključne karakteristike:
  •     Čvrsta metalna konstrukcija – lagana, ali izdržljiva za dugotrajnu upotrebu
  •     Sigurno pričvršćeno sečivo – ostaje stabilno u produženom položaju, bez rizika od pomeranja
  •     Interlock spoj – sprečava podizanje sečiva pod opterećenjem, povećavajući sigurnost
  •     Jednostavna zamena sečiva – nije potreban dodatni alat za brzo menjanje sečiva
  •     Ergonomski dizajn – omogućava udobno rukovanje i preciznu kontrolu pri sečenju
  • Idealan za rezanje kartona, tepiha, plastike, papira, tapeta i drugih materijala!
spacer Karakteristike proizvoda
  • Širina sečiva: 18 mm
  • Dužina skalpela: 165 mm
  • Materijal kućišta: Metal
  • Mehanizam zaključavanja: Interlock
  • Rezervna sečiva u paketu: 20x10 komada (200 ukupno)
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Nareznica DIN EN 22568 HSS MF 18x1.5 Ruko
cena: 3.686,00 din
 detaljnije
Makita ubodne testerice za drvo i plastiku 792216-8 No. 17
 detaljnije
Lupa sklopiva samostojeća 110mm
akcija
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta
Merdevine metalne 4 + 1 gazišta - proizvod na akciji cena: 4.410,00 din
4.190,00 din
akcija
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta
Traka za teret sa uškama 5T 2m 8158 Beta - proizvod na akciji cena: 6.225,00 din
4.668,00 din
Probojna burgija SDS-max 45/450/600mm BOSCH
Probojna burgija SDS-max 45/450/600mm BOSCH - proizvod na akciji cena: 33.705,00 din
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13 - proizvod na akciji cena: 5.356,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 02 160mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.695,00 din
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH
Burgija za beton SDSMAX-7 52/400/520 BOSCH - proizvod na akciji cena: 38.514,00 din
Čekić Bravarski 800g BETA
Čekić Bravarski 800g BETA - proizvod na akciji cena: 3.514,00 din
Ključevi nasadni 1/4" sa račnom set 11 kom Womax
Ključevi nasadni 1/4" sa račnom set 11 kom Womax - proizvod na akciji cena: 1.799,00 din
Fieldmann FZR 2031-E Električna kosilica za travu 1300W
Fieldmann FZR 2031-E Električna kosilica za travu 1300W - proizvod na akciji cena: 9.746,00 din