Šifra proizvoda: EVO-RAGE5S-255
Opis i namena proizvoda
  • Stona testera 255mm 1800W EVO-RAGE5S-255 Evolution
  • Odlična za sečenje bilo tankih ili debljih materijala pod uglom
spacer Karakteristike proizvoda
  • Motor (240V 50Hz): 1800 W
  • Brzina bez opterećenja: 2500 o/ min
  • Maks. Nagib (levo): 45 °
  • Prečnik lista testere: 255 mm
  • Broj zuba: 24
  • Otvor: 25.4xmm
  • Debljina lista testere: 2 mm
  • Maks. Dubina reza (0 °): 83 mm
  • Maks. Dubina reza (45 °): 58 mm
  • Maks. Dimenzije stola: 1200 mm x 640 mm
  • Min. Dimenzije stola: 745 mm x 640 mm
  • Dimenzije proizvoda: (sa nogarima): 1050 mm x 750 mm x 940 mm
  • Dimenzije proizvoda: (bez nogara) 880 x 730 x 330 mm
  • Dimenzije pakovanja: 910 mm x 370 mm x 750 mm
  • Težina proizvoda: 28,5 kg
spacer Obim isporuke
  • list cirkulara univerzalni
  • postolje sa nogarama
spacer Filmovi
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
RAIDER RD-JS31 Ubodna testera
RAIDER RD-JS31 Ubodna testera
cena: 3.654,00 din
 detaljnije
Dijamantski disk za beton 125mm Metabo
Dijamantski disk za beton 125mm MetaboOvaj dijamantski disk prečnika 125mm, proizvođača Metabo, namenjen je za efikasno sečenje betona i armiranog ...
cena: 924,00 din
 detaljnije
DCK KDJZ2090EK akumulatorska bušilica odvijač 20V 90Nm bez četkica sa 2x4.0Ah baterije i punjačem
akcija
Makaze za živu ogradu Profi Festa
Makaze za živu ogradu Profi Festa - proizvod na akciji cena: 1.803,00 din
1.709,00 din
akcija
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13
Knipex nasadni ključ sa T-drškom izolovan 1000V 13mm 98 04 13 - proizvod na akciji cena: 5.356,00 din
4.150,00 din
Ravna brusilica GGS 28 LCE Bosch
Ravna brusilica GGS 28 LCE Bosch - proizvod na akciji cena: 49.794,00 din
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin
Burgija za metal PRO HSS DIN-338 19,50mm (prihvat 13,00mm) Irwin - proizvod na akciji cena: 1.709,00 din
Hogert HT1R470 set ručnog alata 60 kom
Hogert HT1R470 set ručnog alata 60 kom - proizvod na akciji cena: 25.825,00 din
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140
Knipex kose sečice 140mm 70 02 140 - proizvod na akciji cena: 3.901,00 din
Black&Decker REVJ12C Aku ubodna testera, 12V
Black&Decker REVJ12C Aku ubodna testera, 12V - proizvod na akciji cena: 6.822,00 din
Digitalna libela 60cm 985 Digiman KAPRO
Digitalna libela 60cm 985 Digiman KAPRO - proizvod na akciji cena: 10.668,00 din
Scheppach hibridni kompresor IXES Airforce 6
Scheppach hibridni kompresor IXES Airforce 6 - proizvod na akciji cena: 7.192,00 din
Elektro-pneumatski čekić za bušenje SDS-plus prihvat GBH 2-28 F Professional Bosch
Produžni kabl sa 3 utičnice XP1022 Xplore
Produžni kabl sa 3 utičnice XP1022 Xplore - proizvod na akciji cena: 990,00 din
Potapajuća pumpa RD-WP63 550W Raider
Potapajuća pumpa RD-WP63 550W Raider - proizvod na akciji cena: 8.442,00 din
TCT MAKBlade list testere za drvo 305mm x 30mm x 80z B-32851 Makita
TCT MAKBlade list testere za drvo 305mm x 30mm x 80z B-32851 Makita - proizvod na akciji cena: 11.388,00 din
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch
Akumulatorska bušilica-šrafilica GSR 12V-30 Bosch - proizvod na akciji cena: 22.198,00 din
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1
DeWalt DWHTTR350-0 Heftalica za klamerice i eksere 2u1 - proizvod na akciji cena: 8.132,00 din
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 1000V 26 16 200mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 5.686,00 din
Garnitura okastih ključeva 6-22 (8) KS TOOLS
Garnitura okastih ključeva 6-22 (8)  KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.020,00 din
Scheppach aku udarna bušilica odvijač IXES C-CD45-X
Scheppach aku udarna bušilica odvijač IXES C-CD45-X - proizvod na akciji cena: 8.400,00 din
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX
Odvijač šrafciger 98 03 08 NASADNI 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 2.931,00 din
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225
Knipex stolarska klešta 225mm 50 00 225 - proizvod na akciji cena: 3.034,00 din