  • Tonski tragač kablova PTS 100/200 TEMPO
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 2 Godina
   Tempo
Proizvođač: Tempo
Šifra proizvoda: PTS100/200
Opis i namena proizvoda
PTS100/200 komplet se sastoji od tonske sonde-pipaljke (PTS100) i mini oscilatora (PTS200).
PTS100 je težak samo 150 grama, uključujući bateriju.
  • Ugrađeni zvučnik.
  • Osetljiva kontrola, 30 dB prilagođavanja.
  • Jednostavno operativan pritiskom na dugme.
  • Otporan na vodu i na prašinu.
  • Trajanje baterije 15-25 sati. (1000 tragova) IEC 6LR61.
  • Sa PTS200, komplet pruža izvanrednu vrednost i par pratećih performansi.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Izlazni nivo -3.0 dBm, ± 3 dBm, Frekvencija 1004 Hz ± 100 Hz, Čisti ton.
  • Stopa = 6 Hz norma.
  • Polaritet / napon > 1500 Ω na 50 V.
  • Otpor > 1000 Ω.
  • Trajanje baterije 290 sati tip. IEC 6LR61.
  • Dimenzije: 125 mm x 33 mm x 23 mm.
spacer Obim isporuke
  • Tonska sonda (PTS100)
  • Mini oscilator (PTS200)
  • CB1 Torba
Komentariši proizvod
5.0 od 5 zvezdica
5 zvezdica
100 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Merna traka profesional 100m
Merna traka profesional 100m
Otvoreno plastično kućište, anatomski rukohvat. Merna traka izradjena od fiberglasa. ...
cena: 3.480,00 din
 detaljnije
KWB 49840320 Fin brusni papir list (drvo-lak) GR320, 230x280, za finu obradu
KWB 49840320 Fin brusni papir list (drvo-lak) GR320, 230x280, za finu obraduBrusni list 230 x 280mm, drvo i boja, aluminijum oksid, ojačan papir, fle ...
cena: 83,00 din
 detaljnije
Ugaona brusilica sa prom. brojem obrtaja WEV 850-125 Metabo
akcija
Klešta armiračka ojačana 99 10 300 300MM KNIPEX
Klešta armiračka ojačana 99 10 300 300MM KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.324,00 din
3.960,00 din
akcija
Knipex torbica za alat 00 19 41 LE
Knipex torbica za alat 00 19 41 LE - proizvod na akciji cena: 3.612,00 din
2.800,00 din
Kombinovana klešta hromirana 180mm KNIPEX
Kombinovana klešta hromirana 180mm KNIPEX - proizvod na akciji cena: 3.849,00 din
Proxxon čeona brusilica-bušilica MICROMOT 60/E
Proxxon čeona brusilica-bušilica MICROMOT 60/E - proizvod na akciji cena: 11.388,00 din
Proxxon WP/A akumulatorska ugaona polirka 10.8V – set sa baterijom i dodatnom opremom
Proxxon WP/A akumulatorska ugaona polirka 10.8V – set sa baterijom i dodatnom opremom - proizvod na akciji cena: 30.708,00 din
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica
FIELDMANN FDV 210850-E Udarna SDS+ bušilica-štemarica - proizvod na akciji cena: 8.609,00 din
Bosch Radio GPB 18VH-6 SRC, 06014A6200
Bosch Radio GPB 18VH-6 SRC, 06014A6200 - proizvod na akciji cena: 72.529,00 din
Bosch Akumulatorska ubodna testera UniversalCut 18V-65 - NanoBlade Solo, bez baterije i punjača
Bosch Akumulatorska ubodna testera UniversalCut 18V-65 - NanoBlade Solo, bez baterije i punjača - proizvod na akciji cena: 19.711,00 din
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
Navlaka za automehaničare 900x500 KS TOOLS
Navlaka za automehaničare 900x500 KS TOOLS - proizvod na akciji cena: 4.440,00 din
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster
Motorna kosačica S420 MultiCut GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 28.990,00 din
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster
Akumulatorska recipro testera 18V TD8202 GARDENmaster - proizvod na akciji cena: 9.990,00 din
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220
Bosch Ravna brusilica GGS 30 LPS, 06012B5220 - proizvod na akciji cena: 31.569,00 din
Bosch GWS 17-125 Ugaona brusilica, 1700W 125mm
Bosch GWS 17-125 Ugaona brusilica, 1700W 125mm - proizvod na akciji cena: 30.908,00 din