  • Ugaonik sa čeličnim lenjirom 9045-B-300 Bahco
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
   Bahco
Proizvođač: Bahco
Šifra proizvoda: 9045-B-300
Opis i namena proizvoda
  • Precizno obeležavanje uglova od 45° i 90°
  • Jednodelni čelični dizajn
  • Phosphate finiš sa zaštitnim lakom protiv rđe
  • Skale za lako čitanje sa obe strane
  • Dobro balansiran i stabilan
spacer Karakteristike proizvoda
  • Merna skala 300 mm
  • Dimenzije 310 mm x 170 mm
  • Težina 200 g
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %