  • Unior ključ nasadni 190/2VDED 1/2" izolovan 14mm
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.737,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612199
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • kovan, u potpunosti poboljšan i ojačan
  • glava: hromirana (EN12540)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obložen duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 54 mm
  • Težina 77 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Produžni kabl 5/3m 16A
Produžni kabl 5/3m 16A
Produžni kabl 5/3m 16A5 izlaza sa uzemljenjemZaštita za decu i svetleći prekidačStruja 16 A -250 VKabl 1.5mm2/3m ...
cena: 1.247,00 din
 detaljnije
Makita durborer SDS-MAX bušilice, 55 x 550 mm za beton E-20111
Makita durborer SDS-MAX bušilice, 55 x 550 mm za beton E-20111Prečnik Ø55 mmUkupna dužina 550 mmRadna dužina 450 mm ...
 detaljnije
Akumulatorska šrafilica + set pribora 100kom M18 FDP-50XA Milwaukee
akcija
DeWalt DCM849N 18V XR akumulatorska polirka, Solo
DeWalt DCM849N 18V XR akumulatorska polirka, Solo - proizvod na akciji cena: 47.967,00 din
39.510,00 din
akcija
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro
Ugaonik 30 x 4 cm 309 Kapro - proizvod na akciji cena: 984,00 din
912,00 din
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS
Brzo izmenjiva glava - klupna 6/4" EVA REMS - proizvod na akciji cena: 26.976,00 din
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2"
Gardena slavina kuglična 3/4" - 1/2" - proizvod na akciji cena: 2.220,00 din
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita
Udarna kombinovana bušilica SDSMax HR4003C Makita - proizvod na akciji cena: 89.990,00 din
Burgija za beton SDSplus 10/260/200 P kvaliteta Makita
Burgija za beton SDSplus 10/260/200 P kvaliteta Makita - proizvod na akciji cena: 439,00 din
Vibraciona brusilica 190W BO3710 MAKITA
Vibraciona brusilica 190W BO3710 MAKITA - proizvod na akciji cena: 11.990,00 din
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm
Bosch UniversalGrind 18V-75 Akumulatorska ugaona brusilica mala 115mm - proizvod na akciji cena: 15.305,00 din
Proxxon Ugaona Brusilica sa dugim vratom LHW, 28547
Proxxon Ugaona Brusilica sa dugim vratom LHW, 28547 - proizvod na akciji cena: 16.488,00 din
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem
RUBI 27922 RCH-1200 RS mašina za sečenje keramike, 1200mm, sa torbom i nožićem - proizvod na akciji cena: 92.261,00 din
DeWalt DCH253N aku bušilica SDS Plus 18V XR 24mm, Solo
DeWalt DCH253N aku bušilica SDS Plus 18V XR 24mm, Solo - proizvod na akciji cena: 46.801,00 din
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica
Fieldmann FDSM 200120-E mešalica za beton 120L 550W električna građevinska mešalica - proizvod na akciji cena: 31.187,00 din
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo
Bosch GDS 250-Li aku udarni odvrtač, Solo - proizvod na akciji cena: 19.402,00 din
Knipex klešta za sečenje Bowden sajli 150mm 95 61 150
Knipex klešta za sečenje Bowden sajli 150mm 95 61 150 - proizvod na akciji cena: 4.902,00 din
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160
Knipex kombinovana klešta 160mm 03 05 160 - proizvod na akciji cena: 3.808,00 din
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V
Knipex 08 26 185 Izolovana kombinovana špic klešta 1000V - proizvod na akciji cena: 6.429,00 din