  • Unior ključ nasadni 190/2VDED 1/2" izolovan 14mm
Unesite Vaš E-mail:
cena: 1.737,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,100 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 612199
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • kovan, u potpunosti poboljšan i ojačan
  • glava: hromirana (EN12540)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obložen duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 54 mm
  • Težina 77 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
YATO stalak za ugaonu brusilicu 230mm YT82976
YATO stalak za ugaonu brusilicu prečnika 230 mm je robustno i univerzalno postolje koje transformiše ručnu brusilicu u stabilnu, sigurnu i pr ...
cena: 7.219,00 din
 detaljnije
Grabulje 14 zuba Struc muta
Grabulje 14 zuba Struc muta
 detaljnije
Ključ inbus sa T drškom i loptastom glavom 3x100 Irimo
akcija
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL
Set šrafova i tiplova 10x60 40 kom BEOROL - proizvod na akciji cena: 279,00 din
190,00 din
akcija
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems
Ručna pumpa za testiranje pritiska Push Rems - proizvod na akciji cena: 44.789,00 din
35.570,00 din
Teleskop aluminijumski za krečenje 3m LEVIOR
Teleskop aluminijumski za krečenje 3m LEVIOR - proizvod na akciji cena: 983,00 din
Villager akumulatorski trimer za travu BC 3840 ZEN
Villager akumulatorski trimer za travu BC 3840 ZEN - proizvod na akciji cena: 19.950,00 din
Prskalica 0.5L WOMAX
Prskalica 0.5L WOMAX - proizvod na akciji cena: 230,00 din
Makita list testere za drvo 216x30x24z MAKBlade Plus
Makita list testere za drvo 216x30x24z MAKBlade Plus - proizvod na akciji cena: 5.735,00 din
Makita UB002GZ01 akumulatorska duvaljka 40V XGT Solo
Makita UB002GZ01 akumulatorska duvaljka 40V XGT Solo - proizvod na akciji cena: 14.490,00 din
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 320mm 46 11 A4
Knipex klešta za spoljašnje sigurnosne prstenove 320mm 46 11 A4 - proizvod na akciji cena: 5.676,00 din
Makpac transportni kofer 157 x 395 x 295 mm 821550-0 Makita
Makpac transportni kofer 157 x 395 x 295 mm 821550-0 Makita - proizvod na akciji cena: 4.500,00 din
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine
Hogert HT4M322 laser metar – 40 m, ±3 mm tačnost, merenje rastojanja, površine i zapremine - proizvod na akciji cena: 7.443,00 din
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon
18-delna garnitura nasadnih inbus ključeva Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.724,00 din
Proxxon set okastih-čegrtaljka ključeva 6-19mm, 6 delova
Proxxon set okastih-čegrtaljka ključeva 6-19mm, 6 delova - proizvod na akciji cena: 9.812,00 din
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm
Knipex 13 96 200 T BK klešta za električne instalacije izolovana, VDE, hromirana 200 mm - proizvod na akciji cena: 12.291,00 din
Proxxon set viljuškasto-okastih ključeva MicroSpeeder 8-19mm, 7 delova
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.996,00 din
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo
Bosch GDR 18V-220 C Akumulatorski udarni odvrtač Solo - proizvod na akciji cena: 32.044,00 din
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX
Klešta špicasta PRAVA 25 06 160mm 1000V KNIPEX - proizvod na akciji cena: 4.675,00 din
Ugaona brusilica 115mm 750W Beta
Ugaona brusilica 115mm 750W Beta - proizvod na akciji cena: 12.225,00 din
Knipex klešta flah PVC 1000V VDE 220mm 98 62 02
Knipex klešta flah PVC 1000V VDE 220mm 98 62 02 - proizvod na akciji cena: 3.798,00 din