  • Unior ključ nasadni 190/2VDED 1/2" izolovan 27mm
Unesite Vaš E-mail:
cena: 2.451,00 din
(PDV uključen)
  • Vreme isporuke: 2 - 7 dana
  • Cena isporuke:po cenovniku
  • Masa za isporuku: 0,200 kg
  • Roba se isporučuje na teritoriji Republike Srbije
  • Način dostave: Kurirska služba
  • Deklaracija
Kol:
   Unior
Proizvođač: Unior
Šifra proizvoda: 617804
Opis i namena proizvoda
  • materijal: premium hrom-vanadijum čelik
  • kovan, u potpunosti poboljšan i ojačan
  • glava: hromirana (EN12540)
  • izrađen prema standardu EN60900
  • obložen duplim izolacionim slojem sa dve boje, koje omogućuju dodatnu sigurnost
  • kontrolisano električnim testom
Važno!
  • ukoliko je vidljiv drugi sloj, zamenite svoj VDE alat novim
spacer Karakteristike proizvoda
  • Dužina 54 mm
  • Težina 176 gr
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Čegrtaljka za bitove 1/4" - 90mm Levior
Račna krckalica za bitove 1/4" - 90mm LeviorLevior čegrtaljka 1/4" je kompaktna i snažna čegrtaljka pogodna za različite primene. Sa te ...
cena: 324,00 din
 detaljnije
Womax premium aku. pištolj za silikon P20 AKU GP-KP S20 LI
 detaljnije
Tinol za lemljenje TIN-3,00-250KON
akcija
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača
Proxxon rotaciona račna 1/2" sa funkcijom odvijača - proizvod na akciji cena: 6.816,00 din
6.329,00 din
akcija
Makita DGP180Z Akumulatorski pištolj za podmazivanje
Makita DGP180Z Akumulatorski pištolj za podmazivanje - proizvod na akciji cena: 44.290,00 din
35.390,00 din
Sečice kose 115 mm 77 02 115 KNIPEX
Sečice kose 115 mm 77 02 115 KNIPEX - proizvod na akciji cena: 6.760,00 din
Makita HR2670 električna bušilica 800W – udarna bušilica SDS-Plus 26mm
Makita HR2670 električna bušilica 800W – udarna bušilica SDS-Plus 26mm - proizvod na akciji cena: 22.990,00 din
Makita DTW301Z Akumulatorski udarni odvijač 18V
Makita DTW301Z Akumulatorski udarni odvijač 18V - proizvod na akciji cena: 33.990,00 din
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 11 J0
Knipex klešta za unutrašnje sigurnosne prstenove 140mm 44 11 J0 - proizvod na akciji cena: 2.270,00 din
Proxxon 15-delni set MICRO-Driver odvijača
Proxxon 15-delni set MICRO-Driver odvijača - proizvod na akciji cena: 5.748,00 din
Čekić Bravarski 300g BETA
Čekić Bravarski 300g BETA - proizvod na akciji cena: 2.203,00 din
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance set, 35 komada
Wera Kraftform Kompakt W 2 Maintenance set, 35 komada - proizvod na akciji cena: 28.339,00 din
Dizalica krokodil nosivosti 3t 3033E/3T Beta
Dizalica krokodil nosivosti 3t 3033E/3T Beta - proizvod na akciji cena: 62.850,00 din
Knipex 95 12 225 StepCut XL Makaze za kablove 225mm sa trokomponentnom drškom
Knipex 95 12 225 StepCut XL Makaze za kablove 225mm sa trokomponentnom drškom - proizvod na akciji cena: 9.680,00 din
10-delni set TX odvijača na L ručici Proxxon
10-delni set TX odvijača na L ručici Proxxon - proizvod na akciji cena: 8.280,00 din
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi
Hikoki Ručni cirkular 190mm C7SS Hitachi - proizvod na akciji cena: 15.996,00 din
REMS 561006 univerzalni list testere 100-1,8/2,5 mm set 5 komada
Makita Vođica za ručne cirkulare 1900mm
Makita Vođica za ručne cirkulare 1900mm - proizvod na akciji cena: 9.960,00 din
Samonivelišući laser - linija 360° + vertikalna linija DW0811 DeWalt
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager
ZEN baterija 40V 2.0Ah Villager - proizvod na akciji cena: 8.399,00 din