  • Usisivač za pepeo 1000W 15l UP7110-15 Prosto
Unesite Vaš E-mail:
prodato
Proizvod je rasprodat.
Aktuelne proizvode iz ove kategorije možete pogledati klikom na dugme ispod:
Vidi proizvode
Saobraznost: 25 Meseci Servis
   Prosto
Proizvođač: Prosto
Šifra proizvoda: UP7110-15
Opis i namena proizvoda
  • Pre usisavanja uverite se da je pepeo potpuno hladan.
spacer Karakteristike proizvoda
  • Tip Usisivač za pepeo
  • Napajanje 220-240 V~ / 50-60 Hz
  • Snaga 1000 W
  • Nivo buke manje ili jednako 78 dB(A)
  • Kabel 2 m
  • IP zaštita IPX0
  • Pribor Završna aluminijumska cev, metalna gibljiva cev, perivi filter
  • Vakum 170 mbar / 17 kPa
  • Zapremina 15 l
  • Boja kućišta Crna / plava
  • Masa 3.85 kg
  • Ostale napomene Pepeo koji se usisava, ne sme da bude topliji od 50°C
5 zvezdica
0 %
4 zvezdica
0 %
3 zvezdica
0 %
2 zvezdica
0 %
1 zvezdica
0 %
Reklamacija i zamena proizvoda
Slični proizvodi
Špic dleto 28 mm šestostrani prihvat Bosch 1618600019, 520 mm
Bosch profesionalno špic dleto sa šestostranim prihvatom od 28 mm predstavlja nezamenljivog pomoćnika za sve građevinare, rušio ...
cena: 7.028,00 din
 detaljnije
Metar čelični 3m Beorol
Metar čelični 3m Beorol
cena: 348,00 din
 detaljnije
Inbus ključ sa glavom 110° 1.5mm Beta